Köldökpiercing?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Piercingesek, vagy akik értenek hozzá, tudtok nekem segíteni? kb 3 és fél éve volt először köldökpiercingem, ezüst, két hónap után kicseréltem bizsura, begyulladt, ki kellett venni! ÉS kb három hónapja rakattam ismét, szintén ezüstöt, kezdett begyulladni, kenegettem, és 1 és fél hónap után szinte teljesen helyre jött, utána meg elkezdett egyre fogyni a bőr, és látszódott egyre jobban a szára, és kezdett fájni. Szóval azt is ki kellett venni! Ez miért lehet szerintetek, nem birja az ezüstöt a bőröm? vagy alapból a köldök pct? ÉS ha begyógyul megint teljesen a helye, 1-2 év múlva...akkor ha kipróbálnám arannyal, akkor szerintetek azt birná?

köszi előre is a segítséget!


2012. márc. 17. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem harmadszori szúrást már ne próbálj meg, mert elég nagy a valószínűsége, hogy azt is ugyan úgy kidobná a bőröd, a másik meg nem valami jó ugyan oda szúrni többször is ékszert, mert a bőrnek egy idő után nagyon "nehezére" fog esni a gyógyulás azért mert a folyamatos hegesedés egyre gyengébb "minőségűvé" teszi.

igen több, mint valószínű, hogy egyszerűen nem bírja a bőröd, sem a biszut, sem az ezüstöt, így lehet, hogy az aranyat sem bírná.

2012. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Már most a helye elég szépen begyógyult, nemtudom még, hogy egyszer majd megpróbálom-e...egy darabig biztos nem :D

várom még mások válaszát! köszi

2012. márc. 25. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!