Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez igénytelenség szerintetek?

Ez igénytelenség szerintetek?

Figyelt kérdés

Hibátlan világos bőröm van és olykor felbukkan 1 pattanás, amit korrektorral elfedek. Alapozót nagyon ritkán használok és sokszor vagyok smink nélkül az utcán is. Csak szempillaspirált használok,kihúzom tussal a szemeim (ez megy a leggyorsabban, nem úgy mint azok a szemhéjpúderek) és kész. Az szerintetek igénytelenség, hogy ha kimegyek emberek közé, akkor nem sminkelek (egyszerűen nem akaródzik, és a kifestett ember a tükörben nem én vagyok)?

köszi

20/L



2012. márc. 21. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne igénytelenség? ha normálisan nézel ki anélkül is, akkor semmi értelme

20/F

2012. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
miért lenne már igénytelenség? a legtöbb ember nem sminkelni magát...
2012. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, abszolút nem.

Szerintem ez nagyon jó dolog. Nekem ez a dolog valahogy azt sugallja, hogy te köszönöd szépen, elfogadod magad, elégedett vagy magaddal és boldog vagy így is, nincs szükség tömérdek vakolatra. És ez szerintem nagyon nagy plussz pont! :)

16/L

2012. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. márc. 21. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát és a szempillaspirált,szemcurázat meg korektort minek nevezed ha nem sminknek?:D

am szerintem jó ha nem fested magad annyira,a lényeg,h jól álljon és jól érezd magad benne

2012. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy vele:D
2012. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaj, bocsánat, nos amikor sminkelek, akkor spirál+ tus, de sokszor nincs rajtam semmi smink
2012. márc. 21. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem sminkelem magam erősen hétköznapokra.A napi rutin az szemceruza , szempillaspirál , szájfény.Alapozót korrektort én is csak akkor használom hogyha pattanás jön elő vagy iszonyat karikás a szemem.
2012. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem igénytelenség. Az igénytelenség nem itt kezdődik.

Én nagyon szeretek sminkelni, kísérletezgetni, hogy mi áll jobban, mi passzol mihez. Szoktam teljesen natúran is elmenni itthonról, és egyáltalán nem zavar, sőt élvezem, amikor agyon vakolt emberek között én így is jól érzem magam a bőrömben.

Örülj neki, hogy nem zavar a smink hiánya, és nem befolyásol a tömeg.

2012. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogy nézel ki smink nélkül!

Én megmondom őszintén azt tartom csinos,magára adó, NŐ-nek aki igenis sminkel mindig,haja rendben van, körmei is, és csinos ruhákat hord bárhol!:)

2012. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!