Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez igénytelenség szerintetek?

Ez igénytelenség szerintetek?

Figyelt kérdés

Hibátlan világos bőröm van és olykor felbukkan 1 pattanás, amit korrektorral elfedek. Alapozót nagyon ritkán használok és sokszor vagyok smink nélkül az utcán is. Csak szempillaspirált használok,kihúzom tussal a szemeim (ez megy a leggyorsabban, nem úgy mint azok a szemhéjpúderek) és kész. Az szerintetek igénytelenség, hogy ha kimegyek emberek közé, akkor nem sminkelek (egyszerűen nem akaródzik, és a kifestett ember a tükörben nem én vagyok)?

köszi

20/L



2012. márc. 21. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Értem:)Nállam a napi rutin, alapozó mert rettenetesen karikás a szemem,már mindent kipróbáltam semmi nem jött be, és szempillaspirál mert rövid,világos szempilláim vannak.Egyébként más nem is használok soha,a szemhélypudert nem szeretem,a szemceruzát sem,a tus van mikor bejön de igazából nem látom értelmét,h annyira ki legyek festve,meg az igazság,h nem is tudom szépen megcsinálni:D
2012. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!