Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy leválik a...

Miért van az, hogy leválik a zselés műkörömnél a felső zseléréteg, már egy-két nap után?

Figyelt kérdés
Minden réteget 3-4 percig uv-zek, 9w-os lámpában, és a legfelső réteg elválik, leválik az alatta lévő rétegtől. mi lehet a baj? régebben nemtörtént ilyen most nemértem miért.... :(:(

2012. ápr. 17. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan csinálod a körmöt? Milyen márkájú anyagokat használsz? Milyen régi a lámpád?
2012. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Énis gondoltam a lámpára, mert kb másfél éves. a körmöt úgy csinálom, hogy alapos előkészítés után egy réteg rózsaszín, lámpa, fehér, lámpa, egy réteg átlátszó, lámpa és c ív átlátszóval, majd lámpa, fixálás, reszelés, majd uv fény
2012. ápr. 19. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem marad a lámpa. Milyen márkát használsz? (van olyan, hogy ha pl. a fehér és a színtelen különböző márkájú, nem szeretik egymást)

(egy kérdés: miért teszel a fehér zselé után egy réteg színtelent, majd utána a c ívet?)

2012. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

perfect nails zselét használok, egyforma márka mindegyik :)

amúgy azért szoktam mégegy réteget a c ív előtt, mert mi úgy tanultuk, hogy a szabadszél és a körömágy részt egyszintbe kell hozni... vagy akkor ezt haggyam ki?

2012. ápr. 20. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaaa, értem. Ha neked így könnyű, akkor csináld így továbbra is. Viszont pl. egy sűrűbb zseléből egy réteggel is ki lehet alakítani a c ívet, de kinek mi megy jobban, könnyebben.

Ja, még egy kérdés: hány csöves lámpád van?

2012. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2 csöves :/ tavaly még semmi baj nem volt vele, de akkor mostmár lehet hogy ez a két cső mostmár régi és így már nem elég?

(azért csak 2 csöves lámpát vettem anno, mert szalon szinten nem készítek körmöket, csak ismerősöknek és magamnak )

2012. ápr. 21. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ki kell cserélned a csöveket. 2 dolgot tehetsz: vagy ott veszel bele, ahol a lámpát is vetted, vagy elmész egy kellékesbe a lámpáddal együtt, és ott veszel csövet. Azért jobb, ha elviszed, mert ott ki is lehet próbálni, hogy működik-e vele.

Egyébként nekem is 2x9w-os lámpám van, és munkában elég ez nekem.

2012. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!