Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc szempillaspirálot...

Mi a kedvenc szempillaspirálotok és miért? A MAC-ben érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami eddig a legjobb spirálom volt, talán az Avon Supershock-ja. Én úgy gondolom, hogy a szempillaspirál nem az a sminktermék, amire érdemes sok pénzt kiadni, mert ha összehasonlítasz egy középárasnak számító Maybellinne-t egy Lancome-mal vagy egy Estée Lauderrel (ezek felsőkategóriák) egyik sem tud többet. Legalábbis ezt tapasztaltam. Mindig attól függ, hány rétegben kened. Ami a Mac-et illeti, egy Mac alapozóra én sem sajnálnám a pénzt, mert azok tényleg profi cuccok.
2012. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


én imádom a mac termékeket, megszámolni nem tudom mennyi pénzt hagytam már ott az arénában. egyedül a spiráltól nem voltam elájulva.

2012. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem igazán kedvenc nincs. :D Általában essence-t veszek, eddig szerencsés voltam vele. Astort még szerettem.

Szerintem nagyobb részt technika kérdése a spirál, különbséget még csak annyit láttam, hogy leporzott-e a szemem alá, vagy sem. :D

Próbáltam MAC-et, de semmi nagy extra szerintem. Tuti nem venném meg. Egy szemhéjpúdert pl még oké, azt megfelelő higiénia mellett simán lehet évekig használni, egy spirált viszont pár havonta le kell cserélni. Nem higiénikus, beszárad, még ha amúgy el se fogy. :D

Szerintem csak akkor vegyél ott, ha marha sok költenivaló pénzed van.

2012. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
tudom ajánlani a maybelline new york-tol a the one by one volum' express mascara satin black terméket.:) a sime one by one fél évig elég volt, akkor az 2000 ft volt de msot kiprobáltam a satin blackat és tényleg jobb. mindennap festem a szempillámat van hogy többször ha fürdés után megyek valahova és nagyon hosszú ideig elég. és csak 2400 ft :)
2012. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahh..en ki nem dobnam negyed evente a spiralokat.

De am abbol valoban nem erdemes...olcsobbol is oehet kifogni olyat, ami vetekszik a dragabbal.

Nekem nagy kedvenc lett az Essence spiraljai..nem egyet kiprobaltam, de jo mind. Az I love extreme nagyon jo..en egy zsepibe letorlom a felesleget, mert picit sokat vesz fel a kefe, de ugy tokeletes. 7-800 ft..

2012. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!