Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Allergiás vagyok a műköröm...

Allergiás vagyok a műköröm zseléfixálóra, mit használjak helyette?

Figyelt kérdés
Ekcémám van, és kiderült, hogy a hajfestékre, az arclemosómra, és a műkörmös zseléfixálóra is allergizálok (master nails zseléfixálót használok) tudtok segíteni, hogy van-e olyan fixáló ami allergiás vendégeteknél bevált, vagy van-e egyáltalán olyan?

2012. ápr. 24. 16:21
 1/6 anonim válasza:
Minden fixálló más meg kéne tudni melyik anyagra vagy allergiás és akkor mást is tudnál használni ami nincs benne.De vannak allergia mentes anyagok. [link] Nézz szétt jó oldal hidd el és fixáló is van.
2012. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 24. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Isopropyl alcohol. fixálásra a legjobb. csak ez van benne, semmi más anyag. ha erre nem vagy allergiás, nyert ügyed van. mert ugye, azt konkrétan nem nézték, hogy pontosan mire is vagy allergiás. Mert az sem biztos, hogy a fixálóra, hanem lehet, hogy ahogy letörlöd a ragacsos réteget, az ér hozzá a bőrödhöz, és az okozza.

Amúgy meg, érdemes kevésbé allergizáló anyagokat használni, nem a mastert.

2012. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az alkoholra gyanakszok, mert az arclemosóban és a fixálóban ez volt az egyetlen közös összetevő, de akkor a hajfesték...? A tesztet pedig ebben a hónapban tudják megcsinálni!
2012. ápr. 24. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el az összes anyagot, amire úgy gondolod, hogy allergiás vagy. Kérj róluk biztonsági adatlapot is, jó esetben nem hamisított, és tényleg az van benne, ami rá van írva. Ha az alkohol a ludas a fixálóban, akkor dolgozz porcival. Bár, lehet, hogy arra is allergiás leszel, ezt előre nem lehet tudni.
2012. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsike2003 válasza:
Sziasztok ! Én is el kezdtem műkörmözni és valószínűleg a fixálóra vagyok én is allergiás ilyen pici kiütések vannak az ujjaim körül és már most a karomra is terjed nagyon viszket és fáj is mit tudok ellene tenni ?
2021. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!