Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek orrpiercinget...

Szerintetek orrpiercinget milyen fiatal lánynak csinálnak maximum? 11 éves vagyok /de jóval többnek nézek ki. / és az apukám ismeri a piercingest. Szerintetek megcsinálná nekem? (ne próbáljatok meg lebeszélni mert úgyis lesz. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, 11 évs KISLÁNYNAK teljesen értelmetlen... ez azért nem olyan, mint a fülbevaló, ha ismerős a piercinges, és apukád (szülőd) beleegyezik, akkor lehet megcsinálják neked, de egy normális szalonba szóba se állnának veled.
2012. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jó köszi :)
2012. máj. 8. 14:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kis csitri.Gondolom már szűz se vagy.
2012. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
gyönyörűen fogsz kinézni mondhatom..várj vele még pár évet! Iskolába is a tanárok pikkelni fognak rád,ezt akarod? Ha egyáltalán engednék iskolába..
2012. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"(ne próbáljatok meg lebeszélni mert úgyis lesz. )"


Esetleg valami kérdés amiben segíthetünk?

2012. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor most mi a kérdés?

ha annyira jóban vagytok és "úgyis lesz", akkor tőlünk mit vársz? jól kiöltöd ránk a nyelved, hogy bebebebeeee?

2012. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ja, és milyen fiatal lánynak csinálnak MINIMUM, ha az a kérdés, hogy mi lenne az alsó korhatár.
2012. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mindenki magából indul ki. Nem kéne azért lecsitrizni mert piercinget szeretnék.

Gondolom te meg egy csóró csicska vagy akinek nem telik arra amit akar... ;)

(annak írtam aki azt mondta hogy nem vagyok szűz)

2012. máj. 8. 16:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy orr pc aztán baromi nagy vagyonba kerül :D:D:D:D:D
2012. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
igen tényleg,nekem sincs annyi vagyonom amennyibe egy orrpiercing kerül.te vagy a példaképem:):D:P:$
2012. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!