Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek orrpiercinget...

Szerintetek orrpiercinget milyen fiatal lánynak csinálnak maximum? 11 éves vagyok /de jóval többnek nézek ki. / és az apukám ismeri a piercingest. Szerintetek megcsinálná nekem? (ne próbáljatok meg lebeszélni mert úgyis lesz. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 14:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem azért csitrizett le, mert piercinget szeretnél, hanem mert 11 éves vagy...
2012. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

ja és akkor a világon minden 11 éves k*rva, akinek megfordult a fejében hogy piercing kell neki?

tudjátok mit? nektek van igazatok ..;) örüljetek a fejeteeknek :d

2012. máj. 8. 18:07
 13/18 anonim ***** válasza:

Tőlem megkérdezte a piercer hogy "Anyuka tud róla?", mondom "nem, de nem is érdekli", én 25 éves vagyok, ő 16-nak nézett. :)

Azt mondta 14 éves kortól szülői beleegyezéssel és jelenlétében (!), 18 éves kortól egyedül is.

Arról nem beszélt, hogy 14 éves kor alatt csinálná, de gondolom ha jóban vannak apukával akkor más a helyzet, meg kell kérdezni.

Szerinted mi honnan tudjuk hogy abban a szalonban ahova te mész mi a szokás?

2012. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az iskolában rendesen megszívod majd.(Nem feltétlenül az osztálytársak, hanem a tanárok miatt)
2012. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nyugodtan torold a hozzaszolasaimat.de tudod mondjak valamit.? leszarlak. slag feju. :D asd el magad jomelyre. apadnak gratulalok.
2012. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csináld meg, hülyének fognak nézni, gúnyolni fognak.Jah, és 11 éves vagyok.Meg mi az, hogy lehordod a másikat, hogy nincs pénze piercinget csinálni? 11 éves vagy, ne akarj felnőttnek tűnni, mert max. egy felnőttnek tűnő hülye gyerek leszel piercinggel.Az biztos, hogy az iskolába nem lehetsz így.Ja, ez májusba volt megkérdezve.Már meg van a piercing? Örülsz neki, menő vagy, ugye?
2012. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
törölni kommentet ?? ugyaan..látszik milyen sík hülye vagy
2012. aug. 9. 19:23
 18/18 A kérdező kommentje:

utolsóválaszoló..!;D

képzeld , nincs. és ?! nem kéne túlozni mert aaz bizony a tudodkiknél szokás !? :Dd

na pussz(K)(K)

2012. aug. 9. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!