Sminkelnem kéne magam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még sose sminkeltem magam csak otthon. A suliba az osztálytársaim kérdezgetik tőlem hogy miért nem sminkelem magam, mert ha sminkelnék akkor biztos lenne barátom is. Még nem volt barátom de nem tartom magam csúnyának. Szerintetek sminkeljek hogy jobban elfogadjanak a többiek?

2012. jún. 20. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
ahogy érzed.... de amúgy most lehet sértő lesz az amit mondok, mert az egy dolog hogy valaki nem érzi magát csúnyának smink nélkül... valaki akkor is az.... szóval ahogy érzed...
2012. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
ne sminkelj. azért ne, mert ha elkezdesz komolyabban sminkeln (mindennap alapozó, púder stb) akkor a bőrödben a pólusok eltömődhetnek, és akkor olyan fejed lesz 5 év múlva min farkasgyepűn a crosspálya. a szemedet kihúzhatod ha nagyon sminkelni akarsz de azt is vedd figyelembe, hogy ezzel nem csak a saját korosztályod figyelmét keltheted fel.
2012. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

magadtól eszedbe jutott előtte, hogy sminkelj, vagy csak akkor gondolkodtál el ezen, mikor mások mondták?

ha eddig jól érezted magad smink nélkül, akkor minek kezdenéd el?

15 éves vagy, nagyon fiatal, semmi szükséged még sminkre!

2012. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Elsősorban ne másoknak, hanem magadnak akarj megfelelni! Én is 15 vagyok, és csak pirált használok. Ebben a nagy melegben amúgy is lefolyna rólam. Ha sminkelni szeretnél, ne most kezdd el, hanem majd iskolaidőben. Alapozót meg semmiképp ne használj, beleégeti a nap a bőrödbe,eltömíti a pólusokat. Ha tetsze a fiúnak, akkor ő magadért szeressen, és ne azért, amit magadra kensz. Hidd el, vannak fiúbarátaim, és szokták mondani, hogy minek festik magukat a lányok, annélkül is szépek.
2012. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Ha tetszel egy fiúnak
2012. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem fontos a smink. Persze egy kis szempillaspirál, meg szemceruza szép tud lenni, de ennél többet fölösleges használnod, mert csak tönkreteszi az arcod.
2012. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kellene. Jót röhögtem azon, hogy attól lesz barátod, ha fested magad :DDD

Ha nincs rajtad javítanivaló, akkor ne tedd, főleg ne 30 fokban, csak elfolyik és zavarni is fog.


Az alapozó meg nem ég be a bőrbe, ne írjatok marhaságokat, vagy vegyetek fényvédős alapozót.

2012. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

én szempilla spirált, meg szemceruzát használok, meg habállagú alapozót, mert zsírosodik a bőröm. De nekem emg pont akkor van tele az arcom miteszerrel ha nem használok alapozót :D Ezt nem értem miért van így :D

15/L

2012. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nálad van a hiba, hanem náluk, nyugi.
2012. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtató válaszokat :DD
2012. jún. 20. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!