Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a köldök pircing...

Mit gondoltok a köldök pircingről, egy teltebb lánynál?

Figyelt kérdés

15 éves leszek, és gondoltam kipróbálom a köldök piricinget. Csak az a bökkenő hogy nem vagyok valami "csinos".

[link]

Ilyesmi vagyok bár kevésbé combos és kicsit feszesebb a hasam.

Szerintetek érdemes belevágni?


2012. jún. 21. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen alkat vagyok, 16 éves korom óta van köldökpiercingem. Tulajdonképpen strandon kívül nem látja senki, csak a párom itthon, neki meg tetszik és csak ennyi számít. Strandon meg vannak nálam durvább látványosságok is többnyire :D

23/L

2012. jún. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik a pircing, alkattól függetlenül. Fõ a természetesség.
2012. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én véleményem szerint köldökpircinge csak annak legyen aki annyira vékony derékkal,lapos hassal rendelkezik hogy az adott személynek ez előnyősségeit ki kelljen hangsúlyozznia, azaz ha neked nem ezek a legszebb testrészeid,akkor inkább ne hangsúlyozd ki.

Szóval a válaszom: I don't like this idea.

2012. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nincs azzal semmi baj.... a 100-150 kg os annyira kövér h elfolyik lányoknak nem áll jól!! neked biztos :))
2012. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!