Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden esetben begyullad a...

Minden esetben begyullad a köldök piercing? Mennyi ideig kell kímélni?

Figyelt kérdés
Mindenkinek csúnyán begyullad? A neten rengeteg olyat írnak, hogy begyulladt, gennyes, folyik...stb. Ha valaki normálisan kezeli, akkor is begyullad? És mennyi ideig nem szabad felülésezni, meg strandolni? Tényleg egész nyáron?(ha most csináltatnám)

2012. jún. 5. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyaron azert nem tanacsos csinaltatni,pont amiatt, amit irtal...Izzadsz es folyton begyullad a friss "seb" es nagyon soka gyogyulna ugy be. Ez igaz.

De aki normalisan kezeli,se strand,se sport,se szoli stb...akkor 2 het. Nekem legalabbis 3 eve novemberben ennyi volt.

A szuras utani napokban sem volt veszes,csak be volt dagadva.

Ha folyik,az nem igazan normalis...valoszinü allergias,nem birja a böre az ilyesmi dolgokat.

Ha izzados vagy,akkor ne csinald a felüleseket,bar egyebkent sem tanacsos,mig be nem gyogyul,mert ahogy fel ülsz, pont ott irritalna a legjobban a piercingedet!

Ha mindenkeppen a nyaron szeretned atszuratni,akkor meg kezelgesd kitartoan,vigyazz ra es többször fujd Octenisept-tel(az 1 nagyon jo fertötlenitö) es aztan mar a föszezonban a strandon is meg mutathatod a nepnek ;)

2012. jún. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Végre valami pozitív dolog, amit hallok róla. Én is így gondolom, hogy, ha kímélem mindentől, és rendesen kezelem, akkor nem lesz probléma. Azért gondoltam, hogy mostanában szúratom, mert még nem járok, vagy egy hónapig tuti strandra, és tudom itthon kezelgetni, csak nem vagyok biztos benne, hogy elég ez a gyógyulási idő neki. És neked még mindig ugyanolyan szép a piercing helye? :)
2012. jún. 5. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,meg mindig meg van,es nem volt vele gondom sosem,hal Istennek :-)) Valakinek begyogyul szepen,de vadhus nö a szuras pontjan,de azt hiszem,azt is lehet valamivel kezelni es elmulik szepen.

Sok sikert hozza! :)

2012. jún. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! én június 9.-én csináltattam, és 18.-a körül már a strandon voltam. megmár kiszedtem, cseréltem is. rendesen kezeltem azon az 1héten és nemis gyulladt be. úgylátszik nekem csak 1hét volt a gyógyulóidő. :)
2012. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!