Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Karika golyózáras Fülporc...

Hejdi kérdése:

Karika golyózáras Fülporc Pc-t hogy kell kivenni?

Figyelt kérdés
Csavarni kell a golyót?

2012. jún. 25. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem amikor betette a piercer a karikát (szintén fülporc), magyarázott karikanyitóról meg karikazáróról (gondolom ezekkel lehet kiszedni), de csukva volt a szemem, nem tudom mit csinált konkrétan. :)


Nekem azt mondta, ezt nem tudom magamnak kiszedni, menjek vissza hozzá, ha cserélni akarom. De hátha van itt nálam rutinosabb, aki tudja majd hogyan kell házilag eltávolítani.

2012. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is így volt..bevolt csukva a szemem, és nem láttam..Megkérdezni meg eszemben sem volt sajnos..:/

Azért köszi a választ.:)

2012. jún. 26. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem magyarázta közben mit csinál, de én a túlélésre hajtottam, nem maradt szabad kapacitásom a memorizálásra. :)Én amúgy sem tudnám kivenni sehogyan se, mert elég szorosan van a fülemben.


Szerintem menj vissza, vidd az ékszert amit szeretnél bele tenni és kicserélik neked.

2012. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Énis levoltam blokkolva.:D

Vidéki vagyok, és Pesten csináltattam..

De rájöttem.az enyémet csavarni kell.:D

2012. jún. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!