Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet ilyen karkötő,...

Hol lehet ilyen karkötő, fülbevaló, gyűrű alapokat venni?

Figyelt kérdés

[link]


mint amikből ezek vannak... nagyon nagyon tetszenek, de sajnos megvenni nem tudom, meg szívesebben is készíteném magamnak őket (minden ékszeremet én készítem)


ha valaki meg tudná mondani, nagyon nagyon megköszönném!!


online lenne a legjobb, de ha esetleg pécsi üzletet tudtok, azt is nagyon megköszönném!!


2012. jún. 25. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de úgy néznek ki, mintha csak egy kis darab papírra lennének ezek festve, majd üveg alá tették, aztán beépítették egy régi foglalatba....lehet hülyeséget írtam, akkor bocsi
2012. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, papír egy üveglencse alatt, de az alapot szeretném megvenni, ugye az üveglencsét, meg amibe azt bele lehet fogatni... :)
2012. jún. 25. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
megtetszettek ezek az ékszerek, így rákerestem hogyan is lehet elkészíteni őket, nem tudom segít-e [link]
2012. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 25. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy akkor az örs vezér terén az árkádban majdnem a libri mellett van egy ilyen kis kézműves volt ahol kb többszáz alap van mindenhez + gyönygök,kövek, csillogós izék, festék, matrica minden:D
2012. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
alkotók boltja(amit már linkeltek), vatera/teszvesz, ebay
2012. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi! mint írtam, pécsi vagyok! :)


Közben megvettem amit szerettem volna, meskáról, köszönöm!

2012. jún. 26. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!