Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vegyem rá anyám hogy...

Hogyan vegyem rá anyám hogy megengedje a fültágítót?

Figyelt kérdés
Üdv nem értem anyámmért nem engedi hogy fültágítóm legyen aztmondja azért mert nem nő be pedig kicsit szeretnék kb 10 mm vagy 15mm max és aztmondja hogy nem, kiönyörögni nemszeretnék mert elég gáz lenne szóval hogy kérdehtnémmeg vagy vehetném rá hogy megengedje minnél hamarabb?

2012. jún. 27. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú ? Mondjuk szerintem mindkét félnél undi:S ..de a lánynál még gázabb.
2012. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok és nem divatból akarnék fültágítót és sztem aki fültágítót akar az nem azzal foglalkozik hogy beforr-e vagy nem.
2012. jún. 27. 22:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve mielőtt engem szidna bárki is elmondanám, hogy tudomásom szerint én az értelmesebb logikusan, józanul gondolkozó emberi réteget képviselem.
2012. jún. 27. 23:42
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én meg elmondom, hogy a tudomásod téves.
2012. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először egy sokkal kisebbre beszéld rá. Utána lehet onnan felfelé menni. És ha sikerül egy pár mm-esre rávenned, akkor véletlenül se vágj szenvedő arcot vagy tegyél megjegyzést arra hogy fáj tágítás során mert akkor egy céltáblát aggatsz magadra.

Mondjuk engem nem sokban akadályozott hogy mi tetszik nekik vagy mit nem.. Ha annyira akarod, csináld meg, légy tökös hehe. :D:D Mondjuk az sem mindegy hány éves vagy.

15 mm pedig tényleg nem tűnik el, egy 8 mm körülivel más a helyzet, az viszonylag jól összehúzódik.

2012. jún. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

elvileg 8mm alatt benő.. maugy mondd neki azt h kicsi lesz.. most arra gondolok h 5-6mm és az nem nagy, anyu nálam is belement abba.. aztán most csinálom 8ra:) forgatta a szemeit, meg szólt h inkább ne deúgy nem tiltotta meg:) nálam igy jött be:D

14/L

2012. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
milyen okos mindenki itt : D 16 osig összemegy de azis számít h mennyi ideje van a füledben. nem divatból szeretnél? akkor miazanyádér 10 es fület akarsz ha nem divatból? nőjetek már fel. majd ha betöltötted a 16-ot de inkább a 17 et utána akarj tágitót
2012. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!