Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanácsok és segítségek a...

Tanácsok és segítségek a nyelvpiercinghez?

Figyelt kérdés

szeretnék nyelvpiercinget és lenne pár kérdésem

1. piercinget vennem kell előtte vagy ott majd úgyis raknak bele, de ha vennem kell akkor elsőnek mekkorát?

2. kb mennyibe kerül?

3. tudom hogy nem lehet tejes dolgokat enni....de cigizni sem lehet? és meddig nem?

+ nagyon fáj? :)


2009. júl. 10. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Nem kell venned, mert azt úgyis ott rakják bele.Később majd cserélgetheted.

2.Nekem 6000FT volt.

3.Igen tejes dolgokat nem lehet enni, a cigis részére nem emléxek,Nekem az alkoholt sem javasolták...

Egyáltalán nem fáj, sőt nagyon élveztem, annyira elzsibbadt, hogy tényleg semmit nem érzel:) bármikor újra szuratnám:D

2009. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ

kicsit megnyugodtam:) köszi

2009. júl. 10. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
első válaszolónak igaza van.de én dohányoztam.egy kis szesz nem tudom árt e, legalább fertőtlenít:)amúgy tényleg egyáltalán nem fájt.annyira elzsibbad a szád hogy azt se veszed észre hogy folyik a nyálad:D
2009. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!