Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Manhattan 53G-hez hasonló...

Manhattan 53G-hez hasonló nude rúzs?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 11. 14:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Élőbe azért másabb a rúzs, de hogy legyen valami elképzelés.
2012. júl. 11. 14:13
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]

a kérdésben kirakott linken a szájon lévő kép kicsit csalókás, mert nem olyan..:/ remélem vki ismeri ezt a rúzst.

2012. júl. 11. 14:21
 3/14 anonim ***** válasza:

folyékonyba tudok,de olyan tartós hogy evés,ivás,cigizés után se jön le.


[link]



sok árnyalatban van,nekem is nude van szeretem nagyon:) 800 ft-ért vettem illatszeresnél,de valahol láttam 1200 ft-ért is szóval meg kell nézni:)

2012. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát itt Győrbe nem tudom hol kaphatnék ilyet.:(
2012. júl. 11. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
én is győri vagyok:) skála meletti utcán ismered nem az Avita illatvarázst? 5ig van nyitva.Na ott vettem 800 ft-ért
2012. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Holnap lehet benézek akkor:)

segítőkész az eladó?? mert azt nem szeretem, amikor bemegyek és csak néz rám...:/ jó lenne ha ajánlana nekem hasonlót..:/ gondolom ismeri a termékeket.

még milyen márkákat árulnak abba a kis boltba amúgy?

2012. júl. 11. 16:56
 7/14 anonim ***** válasza:

segítőkész persze,az is jó hogy 1 eladó van csak mindig,így mikor bemegyek már megismer:)

Ha használsz púdert,akkor nagyon ajánlom a vivien púdert ott lehet kapni,tök jól fed és szép színt ad a bőrnek és elég tartós:) nyárra így azt használom.

Van sok körömlakkja is,saját márkásokból a legtöbb,parfümutánzatok és igazi parfümök,szempillaspiráloktól elkezdve minden sminkcucc:) Szeretem mert olcsón tudok venni ott mindent,mégis jó minőség.

De ez a folyékony rúzs a kedvencem:) meg a púder,meg a vipera körömlakkjai.

2012. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És nem tudod, hogy mi annak a folyékony rúzsnak az árnyalat neve, ami hasonlít a Manhattaneshez?

Viszont, ha tartós az álom lenne, nem akarom elhinni...:D Kicsit az Essence Vampire's Love ajakszínezőjét tudnám hasonlítani így látatlanba hozzá. Bár az tubusos, de az is aplikátoros, megszárad és elég tartós.:)

Meg a fedése se lenne rossz, ha jó lenne a nudenak.:/ Meg hallottam, hogy van matt meg fényesebb finishű is.. totál be vagyok zsongva most.:D Annyiszor elmentem már a bolt előtt, hihetetlen, hogy még sose néztem be.:)

2012. júl. 11. 17:37
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


szerinteeem a 3. az. Bár kicsit világosabb szerintem:) Mindegy lényeg a legvilágosabb lesz az úgyis a kínálatban:P

Majd írj sikerült-e:)

2012. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jah igen 3. itt a weboldalon a 12.es:)


[link]

2012. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!