Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen termékeket érdemes...

Milyen termékeket érdemes megvenni az Essencetől? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
zselés szemhéjtus, a sminkeléshez való ecsetei is nagyon jók :) a colour & go körömlakkok is nagyon jók
2012. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az alapozókat kivéve sztem jók :)
2012. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szemhéjfesték
2012. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az alapozó is bevált.
2012. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szinezett hidratalo, ecsetek, zseles szemhejtus, i love extreme spiral, koromlakkok, folyekony tusok sem rosszak, esetleg szemhejpuderek, es karikakra a folyekony korrektor akinek nem jut eszembe a neve :D
2012. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ami szerintem tényleg jó, az a zselés tégelyes szemhéjtus, pirosító/bronzosító, és a colour & go körömlakkok is elég tartósak az árukhoz képest.
2012. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami viszont nem jött be, az a hármas korrektor meg a franciamanikűr toll.
2012. júl. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A zselés tusra én is adok egy szavazatot, meg vmelyik limitált kollekcióban volt lip tint, na azt még szeretem. :D

A többi termék lutri. Alapozót, púdert még nem használtam. :D

Körömlakkokból van ami jó, de van ami nagyon pocsék, és 8 rétegben sem fed, vagy két nap alatt lekopik.

Szemhéjpúderből is van tök jól pigmentált, meg olyanom is, amit kár felkenni, mert semmi színe. :D

A spirálok nekem annyira nem jöttek be, egy nagyon nagy kedvencem volt, de azt 300ért vettem, mert kivonták épp. :(

A nagy kedvencem viszont a btgn fedőlakk, arra érdemes beruházni, bár azért vannak jobbak, az tény. :D

Az ecseteket mindenhol dícsérik, de mindig elviszik előlem. XD

2012. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
I love extreme szempillaspirál is nagyon jó
2012. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a körömlakkok nagyon jok..nekem ez az egyetlen, ami bevált...igenis nagyon jol fednek, egy rétegben...gyorsan szárad...és a legkevésbé pattogzik le! és szerintem nagyon jo árban vannak!

23L

2012. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!