Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen termékeket érdemes...

Milyen termékeket érdemes megvenni az Essencetől? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 17:59
1 2
 11/12 bunnyboo válasza:
körömlakkok
2012. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amiket én használtam eddig:

Hab állagú alapozó: nekem nem jött be, nehezen tudtam felvinni és szárította a bőrömet, aztán pár óra múlva meg kb. el is tűnt az arcomról.

Folyékony korrektor: nagyon jó, imádtam. A szem alatti karikáimat egy pillanat alatt eltüntette. Az apróbb bőrhibáimra is jó volt.

Rúzsos korrektor (coverstick): nekem nem igazán jött be. Alig fedett, ha pedig sok rétegben teszem fel, akkor meg nagyon feltűnő.

Szempillaspirál: a zöld-fekete csomagolású, nekem nem jött be. Csomósodott, ragadt, hamar beszáradt, a szempillámról pedig lepergett.

Szemhéjpúder, 8 részes (sun club): a színek nem túl pigmentáltak, nem is annyira tartós. Alap nélkül 1-2 órát bírnak ki, aztán összecsomósodik és mintha nem is lenne semmi a szemhéjamon. Alappal sem bírja sokkal tovább és sokat kell felvinni ahhoz, hogy szép, látható színeket kapjunk.

Nude körömlakk: könnyű vele dolgozni, szépen fed, hamar megszárad és viszonylag tartós.

Rúzs: nagyon jó, szép színei vannak, nekem nagyon tartós és egy rétegben is nagyon szép színt ad.

Szájfény: kellemesen csillámos, tartós és szép.


Ezek alapján szerintem a folyékony korrektort, a körömlakkokat, a rúzst és a szájfényt érdemes kipróbálni.

2012. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!