Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldök festék szemöldök...

A szemöldök festék szemöldök rajzolásra jó? Mármint ha nincs szemöldököm.

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a kozmetikus által felkent szemöldök festékre gondolsz, akkor az nem alkalmas rá. Mivel az szőr....és a szálak szívják be, oly módon működik, mint a hajfesték.

Ha egyéltalán nincs szemöldököd, szóba jöhet a kozmetikai tetoválás, vagy a minden napi szemöldök megrajzolása...ami macerás...de legalább nem fájdalmas, és nincsenek komplikációk.

2009. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én vettem egyet a drogériába.. hidrogén kell hozzá 3% os.. de most már igy nem merek neki kezdeni..


mostis rajzolom.. de kopik.. a tetko meg nekem most drága..:D

2009. júl. 16. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
hát igen...hajfestékhez is hidrogén kell...mint mondtam, a szálak színét szívja ki, és a fasték többi összetevője szinezi be. ha a sima bőrödre kened fe, akkor szép fehér pöttyös lesz a bőröd 4 óráig a hinrogéntől, viszket, meg ilyesmi.de más eredmény nem lesz. nem ajánlom..tényleg
2009. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

megcsináltam :D ésnem marta egyáltalán és szép fekete lett olyan amilyet akartam :D


ajánlom a ceruza helyett..! :D

2009. júl. 18. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Így igaz ezt akartam mondani! nekem mindig szépen befogja a szemöldököm alatt a börömet is. Csak gondolom a bőrről hamarabb lekopik de sebaj inkább mint nap mint nap a csúnya ceruzával! Akinek meg kipirosodik az allergiás rá nekem sincs semmi bajom tőle. Se a hajfestéktől se a szemoldokfestéktől.
2009. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ilyen szemöldök festéket hol lehet venni meg hogy kell kérni?
2009. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

drogériákban lehet kapni.


szemöldök festékként kérd. és hidrogént kérj hozzá.


de neten is lehet rendelni. Profi Pil a neve.

2009. okt. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!