Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok hétköznapi sminkeke...

Mondanátok hétköznapi sminkeket? A szempillaspirál+szájfény párosnál azért egy kicsit komolyabbra gondolok.

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sokkal bonyolultabb az említettnél, de szerintem jól néz ki: szemhéjtus+szempillaspirál. Plusz szájfény, ha szereted. :)
2012. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hétköznapi, ami nem erős. Bármilyen lehet, ha halvány színekkel sminkelsz. Pl. rózsaszínes pír, de csak nagyon kevés, barna szemceruza és bézs szemhéjpúder. Mellé barna szempillafesték és halványpiros szájfény.
2012. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tus és spirál kombót én is imádom. :)

Amit én még nagyon szeretek, a sötétbarna szemceruza, kétféle barna szemhéjpúder (egy világos és egy közepesen erős) és szempillaspirál. A szemceruzával húzol egy szép vonalat az alsó pillasor tövébe, és eligazgatod fültisztítóval. A világosabb szemhéjpúdert felviszed a belső szemzugba és szépen eldolgozod kifelé, majd a sötétebbet a külső részre viszed fel és összedolgozod a világosabbal. Végül szempillaspirállal kiemeled a tekintetedet. Ha szeretnéd egy kis pirosítóval kiemelheted az arcodat és jöhet a szájfény vagy rúzs.


Egyébként, nehéz úgy válaszolni, hogy nem tudjuk, milyen színű a szemed és a hajad.

2012. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

barna hajam, középbarna bőröm, és kék szemem van amúgy.

2012. aug. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!