Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítósok, válaszoltok pár...

Fültágítósok, válaszoltok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Milyen fultagítótok van? Mind 2 fületekben van?

Mit szólnak hozzá az ismerőseitek?

Megbántátok?

Kor+Nem pls.

-Nekem a bal fülemben van egy 30mmes, fehér szilikon tágitó (karika), sokan azt mondják, hogy ez már túl nagy, de vannak olyanok is akiknek kifejezetten tetszik. Nem bántam meg:)

16/F



2012. aug. 9. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jelenleg fém tágító van a fülemben, de van szilikon, és műanyag tágítóm is.

mindkét fülemben van, 12mm a két nagyobb és a jobb fülemben a 12-es felett van még egy 5mm-is.

semmit nem szóltak hozzá, van akinek tetszik, van akinek nem.

nem bántam meg. (mondjuk 30mm az szerintem is sok, meg úgy kicsit furcsán is mutathat, ha csak az egyik füledben van, de te tudod :D)

19/L

2012. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szilikon van, nekem még csak 8 mm, de én csak 10-esig, vagy 12-ig szeretnék menni.

Igazából valakinek tetszik valakinek NEM.

De én úgy vagyok vele hogy nem érdekel. nekem tetszik és büszkén viselem!!! *-*

Nem bántam meg!

De szerintem is a 30-as elég nagy.. meg az már nem fog visszahúzodni! :/ 16/L

2012. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azért csináltam hogy visszahúzódjon, amúgy az elején énis úgyvoltam, hogy csak 16mm-ig csinálom.. De nembírtam megállni.:D
2012. aug. 9. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Fém fültágeszem van, csak a balba.

Csak kérdezgették hogy aauu nem fáj? meg mondták azt is hogy fuj:)

hát én még nem :P

13-lány

2012. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem fiúknál nem olyan gáz, de lányoknál minél nagyobb annál kevésbé nőies. és ez azért érdekes, mert ez ha úgy nézzük ez fülbevaló :D
2012. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 monster under yo bed ***** válasza:

16milis fekete-piros-sárga-zöld szilikon a jobb fülemben, nem bántam meg

nem szóltak semmit, de mindenki próbálja átdugdosni rajta az ujját, meg cigit rakni bele:D

15/L

2012. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fém és csak a balba volt 1 cm-s. Ismerőseim undorodtak tőle. Igen megbántam, mert megszakadt a bőr, folyton piros volt és fájt mert nem gyógyult be rendesen és a seb miatt büdös volt, kivettem, nem húzódott vissza rendesen és ha veleteszek bizsut még most is szok néha fájni :S

L/19

2012. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem a bal fülemben egy 10mm-es, pink karika szilikon . Valakinek tetszik, valakinek nem :) és egyáltalán nem bántam meg :)

16/L

2012. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szilikon, 6mmes, és csak az egyik fülemben, de erősen gondolkozom, hogy a másikat is kitágítom! Az ismerőseim, a szokásos Úristen, hát te nem vagy normális mondattal fogadták, egyedül mamám volt az aki az ő szavaival éve: 'Ez k*urva jó fiam'-mal fogadta! És abszolút nem bántam meg! L/16
2012. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

m2 fülemben van , az egyikben egy 5milis fém (20as volt:(), a másikban 20mm(még, ilyen 30-32ig akarom) fehér szilikon . van akinek tetszik , de inkább többen vannak azok akik undoritónak tartják. nem bántam meg :))

16/L

2012. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!