Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13-15 éves lányok! Ti sminkeli...

13-15 éves lányok! Ti sminkelitek magatokat suliba, hétköznapokra?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit szoktatok használni? Gondolok alapozó,spirál, tus, szemceruza...

2012. aug. 10. 23:01
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam de szerintem egy ennyi idős csajnak max. egy kis spirál is elég. 14L
2013. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
hát, én nem minden nap, nem számít nekem szóval egy létfontosságú dolognak. egyébként szempillaspirál, és egy kicsi alapozó, ha már kisminkelem magam néha egy pici rúzs is. 13/L
2013. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:

Én személy szerint nyolcadikban csak púdert használtam itthon nem is sminkelek. Most viszont ráálltam az alapozóra de azzal is szolidan bánok , nem úgy kenem fel mintha valami maszk lenne , hanem már-már olyan mint a normális bőröm. Egy nagyon kevés pirosítóval az arccsontomon még egész jól is néz ki +szempillaspirál és attól függ inkább ajakápolót használok mint sem 500 kiló szájfényt szerintem nagyon taszító tud lenni, hogyha valakin annyi van. Nagyon ritkán használom és elég keveset.


Nekem maximum ennyi hétköznapokra és még kényelmesen is érzem magam benne.Bár lehet vissza állok a púderre alapozó helyett. :)


15/L

2013. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
51%
Egy 13-14 éves lányka ne a sminkeléssel foglalkozzon.Semmi szükség rá.
2014. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim válasza:
51%
Mellesleg ha nem nem akarsz/akartok 30 évesen agyon használt viseltes arcbőrt az alapozót is kerülöd/kerülitek.30 éves vagyok és mondhatom hogy a mai napig csak szemceruzát és szempillaspirált használok,nagyon szép bőröm van és még ránc sincs sehol.Fiatalon felesleges alapozót használni hacsak nem vagy valami modell akinek a szakmájával jár hogy folyton vakolattal a fején járkál.
2014. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, semmit.

Minden reggel ajakápoló és kész.

Ritkán szoktam csak fényes ajakápolót felkenni, vagy szájfényt.

Csak farsangra, ünnepségekre sminkelek.

Most volt szóbeli nem régen meg felvételi, oda se sminkeltem semmit egyáltalán. Szerintem semmi szükségem rá, ha pattanásos vagyok, akkor ez van, ha rákennék valamit csak jobban az lennék, eltömítődnének a pórusok,stb...

Még egy jó ideig nem is akarok sminkelni,

14/L

2016. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

*előző vagyok*


A bulis sminkelés is csak szempillaspirálból áll :'D

2016. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Nekem még most is spirálból és szemceruzából áll a "bulismink", pedig 21 éves vagyok :D
2016. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!