Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemceruzát és szemtust...

Szemceruzát és szemtust szeretnék elérhető áron a DM-be. Tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés
már nagyon szeretnék sminkelni, és ezt be is akarom valósítani.Szemceruzát- Szemtus-t jó minőségüt, ami tényleg fog is, (és nem jön le olyan hamar)szeretnék a DM-be itt BP-n. csak nemvagyok otthon ebbe,és nemtudom mit kéne vennem ami nem piszokdrága( lehetőleg 2000nél ne legyen drágább) és télleg jó. .
2009. júl. 22. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én Essence szemhéjtust használok, előtte RIMMEL volt az picit drágább. Aztán barátnőm vett Essence-t láttam, hogy semmivel sem rosszabb mint a Rimmel, ezért én is azt vettem meg. Teljesen meg vagyok vele elégedve. (kb.700-800 Ft, de ha jól tudom a DM-ben nem lehet kapni de a Rossmannban igen)Szemceruzát már nem használok nekem egyik sem vállt be mindegyik hamar lefolyik ezért alul is tussal húzom ki a szemem. Sokan megdícsérték már:) CSak bele kell jönni, meg vigyázz nehogy bele menjen a szemedbe mert akkor csíp:D
2009. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem kenődik el, nem kopik le. Egésznap tart :) Szóval nem feltétlenül jobb a drágább. Előző voltam!:D
2009. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm:D
2009. júl. 22. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha engem kérdezel, én a Miss Sporty ill. a S-He szemhélytust ajánlom, nagyon beváltak nekem...és én sem használok szemcerkát,és is tussal huzom ki a szemem alul, mint az elozo válaszolo :))) ...és tényleg sokkal szebb, mondjuk a Miss Sporty az csíp ha belekerul a szemedbe, de a S-He az abszolút nem,csak olyan kis fekete foltot okoz, amit vattával simán le lehet torolni... :) remélem segítettem :)))
2009. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni a dm-ben essencet, én tegnap vettem spirált és korrektort, már régóta ezt a márkát használom, teljesen meg vagyok vele elégedve.
2009. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem S-he szemhéjtusom van, én nem ajánlom, mert hamar lekopik. (más bajom nincs vele, ha ez nem zavar, vedd meg nyugodtan) Szemceruzám többféle is volt. Színesek közül a Miss Sportyt próbáltam, azokból nekem a zöld és a barna bejött, de a világos-ezüst nem. Azt még a kezemre sem bírom rányomni olyan erősen, hogy legyen színe... Ha pedig feketét szeretnél én a S-he szemÖLDÖK ceruzát tudom ajánlani. Én avval szoktam kihúzni a szemem, és nagyon szeretem.
2009. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát gondolom akkor még fiatal(12-13?) vagy és a Miss Sporty-t pl. direkt az ennyi időseknek találták ki, mert olcsó és arra célra bőven megfelel :)) régebben én is azt használtam, szerintem teljesen jó.
2009. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!