Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon rossz hogy én a sminket...

Nagyon rossz hogy én a sminket mindig fürdésnél szappannal mosom le?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Miért lenne rossz? Nem lesz tőle semmi bajod.
2012. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Penszy ***** válasza:
43%
nem szárítja ki a bőröd?
2012. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
szerintem eléggé rossz, kiszárítja a bőröd + pattanások is keletkezhetnek. :S
2012. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz tőle bajod. Ez a "szárítja a bőröd a szappan" a kőolaj alapú tusfürdő, meg mindenféle kence készítőknek a kedvenc dumája.

Mellesleg a "rendes" sminklemosók alkoholt tartalmaznak, ami tényleg szárítja és öregíti a bőrt.

2012. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy baj. De még jobb, ha természetes alapú szappant használsz, nekem nagyon szép lesz tőle a bőröm. A Rossmannban vagy a DMben lehet kapni, Yamuna a neve. Az illata is isteni!
2012. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy rossz. A sminklemosó sem jobb sokszor a bőrnek.
2012. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem a sminklemosó jobb, én Fabulon-t használok.Talán annyira nem szárítja ki a bőröd
2012. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, bár én is inkább sminklemosót használok. A legjobb a Balea kétfázisú lemosója. 1000 Ft alatt van, és egy flakon kb fél évig elég.
2012. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!