Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás. Hogyan tovább?...

Fültágítás. Hogyan tovább? többi alul!

Figyelt kérdés

6milis tollbetét van a fülemben. vettem tegnap egy 7 milis tágeszt, ami komolyan olyan mintha lenne vagy 2x akkora mint a 6os. .:O de lemértem télleg csak 7 mili.a tollbetét is csak 6os!

tudom ..csak 1 mili de egyszerűen NEM megy át a fülemen!!!:O

picit bevolt dagadva mikor próbáltam..dehát..:S mostmár mégjobban bedagadt..:(

mit csináljak vele? minnél hamarabb szeretném betenni a szépségem :O mert olyan széééép *-*

mivel tudnám minnél gyorsabban levinni a dagadást? hogy rakjam be a 7milist?

nagyonkösziiii!


2012. szept. 6. 21:03
 1/4 anonim válasza:
49%

Jegeld, cataflam és tetrán kenőcs.

Várd meg míg lemegy teljesen a gyulladás, mert ha úgy próbálkozol, csak szétszaggatod az ott lévő szöveteket és nagyon csúnya lesz a lyuk, plusz a fülcimpádnak se tesz jót.

Ha teljesen lement a gyulladás és már nem fáj, akkor fertőtlenítsd le az ékszert és a füledet is, majd tetrán kenőcs a lyukba, a fültágítóra is, illeszd oda a fülcimpádhoz az ékszert és egy határozott mozdulattal told át.

Utána jegeld, cataflam és ne piszkáld.


És legközelebb kérlek csak megfelelő tágítót tegyél bele és ne ilyen tollbetétek meg egyéb agyament dolgokat..

2012. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj előző, de kicsit kikészített a válaszod. Nem hiszem el hogy Cataflam nélkül ne menjen a fültágítás, vagyis ha ehhez fordulsz akkor valamit nagyon rosszul csinálsz! Nem szabad elsietni, a kulcsszó a türelem. Kis méreteknél nagyon nehéz szilikonnal tágítani, egyenlőre pihentesd a füled amíg meg nem gyógyul aztán tekerj a tollbetétre 2-3 réteg szigszalagot, majd megint pihentesd! Miután teljesen begyógyult vedd ki a tolletétet, áztasd a cimpád 1-2 percig langyos vízbe és kend be jó vastagon testápolóval + a fültágítót is krémezd be. A fültágítót nyomd össze és érzéssel csúsztasd át a füleden! Szerintem ez a legkíméletesebb módszer :)
2012. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem pedig a Te válaszod készített ki kedves előző.

Komolyan gondoltad, hogy tollbetét kell a fülbe rakni meg szigetelő szalagot?! Kitől hallottad ezt az okosságot?

Cataflam - segít minél hamarabb levinni a gyulladást, amit a kérdező kért. Szóval sem említettem, hogy minden egyes tágítási lépésnél kell alkalmazni.

Komolyan testápolót ajánlod? Eszem megáll...

Azért írtam a tetrán kenőcsöt, mert fertőtlenít és segít levinni a gyulladást, ráadásul zsíros kenőcs így könnyebb az ékszer áttolása..

Szilikonnal tágítani? Hol említi a kérdező, hogy szilikon a tágesz?! Szilikon fültágítót akkor szokás beletenni, amikor már lement a gyulladás és normális állapotban vannak a szövetek a lyuknál..

Legjobb az orvosi fém ékszert alkalmazni, azt is lefertőtlenítve, hogy ne kelljen utána az orvoshoz szaladgálni, mert elfertőződött a delikvens sebe.. S pont azért orvosi fémet, mert ha allergiás a "közönséges" fémekre, akkor ne legyen még pluszba gondja.


Nagyon rosszul csináltam?

Magamnak tágítottam ki a fülcimpám 12mm-esre, 2-3 hetente 1mmrt nagyítottam rajta, több mint 3 évig volt benne a tágító, kivétel után fél év alatt totálisan visszaforrt.

Ezek alapján kötve hiszem, hogy valamit elrontottam volna, különben úgy nézne ki a fülem, mint egy undorító cafat...

2012. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon felháborító a testápoló xd szerintem itt fejezzük be:D
2012. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!