Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi fáj jobban, a köldökpiercin...

Mi fáj jobban, a köldökpiercing vagy a füllyukasztás?

Figyelt kérdés
Nemrég rászántam magam arra, hogy lövessek egy-egy lyukat mind a két fülembe, a cimpába az eredeti lyuk fölé, nem porcba, de nagyon félek a fájdalomtól. Már szúrattam egy piercinget a köldökömbe, és mivel a szúrást éreztem és egy kicsit fájt is, így nem tudom hogy mire számítsak a füllyukasztásnál. Az jobban fáj mint a piercing? Vagy kevésbé? Esetleg ugyanannyira? o_O

2012. szept. 7. 18:57
 1/7 anonim válasza:

Hidd el,hogy a füllyukasztás semmi a köldök lyukasztáshoz képest.

Legalábbis nekem rettenetesen fájt a köldököm,a fülem meg kevésbé,pedig abba 3 lyukat lövettem...:)

2012. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
piercing. Már csak akkor is, ha azt nézzük hogy a fülben kevesebb az ideg, és csak hopp, átlövik. Kicsit égető érzés utána pár óráig, de ennyi
2012. szept. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem lefújták a köldököm érzéstelenítővel, semmit sem éreztem.
2012. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En tavaly lovettem az eredeti lyuk fele ,de egyaltalan nemfajt ! Tel volt,es nagyon hideg,mire odaertem a fulem tisztara lefagyott! XD Nemereztem semmit :D

Csak hamar kicsereltem es beforrt.

Aztan megint lovettem nyaron,de nemfajt egyaltalan!!!!! csak bepirult a fulem,tenleg egyaltalan nemfajt nekem ! :)


En meg pont most keszulok koldok piercinget lovetni,es attol felek nagyon!

2012. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Míra.4 válasza:
fül nem fáj nekem 2 van az eggyikbe másikba meg 3 :)
2012. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A fülbelövés után kellemesen meleg érzésem volt a belövés helyén, nagyon jól esett, kicsit piros volt, de benne volt a cucc, és se gyulladás, se semmi nem volt, tűnés lövetni!:)

A köldökpiercing se fáj, csak csupa macera a kezelése, amit ha nem jól csinálsz, akkor míg rá nem jössz a mikéntjére, csúnya (de akkor se fáj).

2012. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fülbelövés nekem sokkal jobban fájt, pedig van 5db belőle. A köldökömet mikor csináltattam nem érzéstelenítették, csak éreztem hogy átszúrt a tű, de nem fájt, csak érzékeny volt amikor betette az ékszert. A füllyukasztáskb 3/10 a köldök 1/10 egy fájdalomküszöb skálán. Nekem már 2 éve megvan, azóta semmi baja.
2018. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!