Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zseles kormot 3 het utan meg...

Szisztöp kérdése:

Zseles kormot 3 het utan meg koran van toltetni? Ugyanis elutazom amikor kene/4 hetente szoktam/igy vagy 3 het utan vagy 5 het utsn tudom toltetni. Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, hogy milyen állapotban van 4 hetesen. Ahhoz viszonyíts, hogy 5 hétre milyen lesz. Amúgy korán van, de ha nincs más lehetőség, azért fel lehet tölteni simán.
2012. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mar volt mukormod,akkor tudod viszonyitani. Van,akinek mar 2,5 het utan eleg csunya es kell harom hetente tolteni. Ellenben nekem eleg negy vagy negy es fel hetente tolteni,mert nem nol annyira gyorsan..

Ezt te rudod,de mondjuk 5 het az mar picit sok.

2012. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt,hogy 8!!hétig volt fent.töltés nélkül,mondjuk francia volt,a teteje volt szines/mintas,szoval "annyira" nem latszott,h le van nőve.
2012. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!