Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mikor kell/lehet...

Szerintetek mikor kell/lehet elkezdeni a sminkelést?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert az osztálytársaim már sminkelik magukat és nem értem hogy miért szerintem nincs értelme! Szerintetek?

12/L



2012. szept. 22. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én hetedik végén kezdtem el nem erősen csak egy picit. és azóta.. de van amikor nem régebben minden nap mikor suli volt most meg (középsuliban) van mikor egész héten csak alapozót teszek a fejemre pedig van időm a buszig sminkelésre de akkor már inkább kajálok vagy alszok..:D:D
2012. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

14-15 max minimum 24 de ha te szep vagy siminkneköl akkor soha en 5-evesen letem elöször ki simnekelve 11 evesn kezetem

Meg uni is csak szajfeny is arc piri aztán 13 eves korba el juttam adig a szintig hogy nekem nem kell sinkelin rá érek meg ere most 22 vagyok 4 honap mulva 23 leszek is en egy álatalán nem simnikel magam

2012. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja de hate igy akkartad igy jo
2012. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

5 évesen sminkelve lettél?

Minek? Babamodell?

2012. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Én úgy érzem hogy még nincs itt az ideje. Max szájfény. Alkalmakkor meg szempillaspirál szemceruza.
2012. szept. 22. 10:20
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hátna anya fotozás volt az oviba is anyukám azt akkart hogy en legek a legszebb a kepen
2012. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Ja bocsi az Anya szot veletenõl irtam oda
2012. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én még 16 évesen sem sminkelem magam, mivel 1.nem akarom, hogy 20 évesen telelegyek mindenféle ránccal meg egy csomó mindennel amit a smink okoz. (oké ha jó minőségű, akkor annyira nem gáz, de a 12-16 évesek nem nagyon arra mennek rá, hogy minél jobb minőségű legyen..) 2. Teljesen felesleges kikenni magad már most. Nem kell követni a divatot, teljesen felesleges. Jó, ha valakinek nagyon csúnya a bőre, akkor korrektor vagy valami, de a szempillaspirál meg szemhéjpúder, meg szájfény/rúzs már tényleg teljesen felesleges. Mégis kinek akarsz tetszeni? Törpapának?
2012. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmikor nem kell. Persze lehet sminkelni ha szükségét érzed. De akkor sem annyira hogy úgy nézz ki mint egy festmény. Pl alapozóra semmi szüksége a legtöbb nőnek. Bőrhibákra korrektor elég. Fénylő bőrre átlátszó púder. Ha kis színre vágysz akkor szemceruza. Szájfény. Szempillaspirál ha világosak a szempilláid. Ezt bármikor megteheted. Csak suliba ne.
2012. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkinek tetszeni! Nem azt mondtam hogy sminkelni akarom magamat hanem hogy nem értem hogy mások ennyi idősen minek sminkelik magukat szerintem is teljesen felesleges!!!
2012. szept. 22. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!