Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 évesen milyen színű körömla...

14 évesen milyen színű körömlakkot használjak ( otthon / suliban)?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 17:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyházszínű, krémszínű, világos rózsaszín,
2009. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
sulin kívül amilyen jól esik, suliba gyöngyházgényűeket, amik nem túl feltűnőek. bár középsulitól is függ, vhol senkit nem érdekel, ha úgy mászkálsz, mint a diszkóban, de egy jobb helyen már beszólnak pl. a sima bordó körömlakkért is.
2009. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos mivel középsuliba mész én javaslom hogy kezdjél halvány színekkel amik nem annyira feltűnőek.Aztán ha már kitapasztaltad hogy milyenek a tanáraid meg hogy mit hordanak a többiek akkor szerintem nyugodtam áttérhetsz merészebb színekre is!Én általánosban mindenféle színű körömlakkot használtam;sárga,pink,arany,királykék,lila,barna,kislibazöld..stb.Sose szóltak be érte az általánosba én meg csak gyűjtögettem a sok lakkot.A középsuliba viszont jó néhány hétig szerintem nem fogok a kis "készletemhez" nyúlni mert ott nemtudom mire számíthatok,szóval te se a legrikitóbb piros körmökkel sétálj be az évnyitóra:D

Lehet hogy itt, az oldalon sok embernek nem tetszik az amit irtam, hogy általánosba én ilyen körmökkel szaladgáltam,de szerintem ha nem szól érte be senki akkor nyugodtan kifesthetem bármilyen színűre.És majd a középsuli miatt se akarom kidobálni a lakkjaimat.Amúgy meg ha vagány a stílusod és nem vagy egy kis plázacicuska akkor a rikító színes körmök rendkívül menők tudnak lenni:)

15/L

2009. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én gimis koromban suliba csak gyöngyházfényűt használtam vagy átlátszót. konzervatív suli volt, nagyon nem nézték jó szemmel, ha valakinek pl fekete vagy piros volt a körme. egyetemen aztán már használtam élénk lakkokat is, de sokáig volt bennem egy érzés, hogy az órán rossz szemmel néz rám a tanár, mert pink a körmöm:)

23 L

2009. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
szerintem fesd amilyenre akarod nem az a legtisztább? :-) a suli meg egy baromság, ne is foglalkozz velük:D
2009. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ohh , köszike
2009. aug. 11. 15:34
 17/18 anonim válasza:
18%
Leginkább semmient. Úgy elveszted önmagad!
2009. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 puhadorka válasza:
szerintem átlátszó fehér v egyszerre több színű körömlakkot is használj és hadjad h játszanak a színek
2013. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!