Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális ez a folyamato...

Meddig normális ez a folyamatos nyügösség?

Figyelt kérdés
3hos a babám 2hete mióta fent van folyamatosan nyügös alig lehet vele birni mi a fogára tippelünk..adom is neki a chamomilla ch5 öt amitől legalább 2napja éjjel alszunk sőt..ma napi 15orát aludt viszont ha fent van még mindig elég nyügös és már sokszor a sirás kerülget mert csak sir torka szakadtából...normális ez?
2012. ápr. 23. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a hasa fàj? Húzogatja a làbàt? tekereg?

Nálunk ez volt kb 3 hetes koràtol :( most 5 hòs ès mèg mindug nem mult el. :(

2012. ápr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyugossegnek tobb oka is lehet. Szopik? Mennyit van cicink ha fent van? Ha tapszeres, akkor lehet, hogy a kakival nyuglodik. Lehet, hogy unatkozik. Fazik, melege van.
2012. ápr. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez babafüggő lehet. Az én kislányom eléggé nyűgös típus... az első két hónap nagyon nehéz volt vele (inkább a nappalok, mert éjszakánként sokat alszik egész pici kora óta), amikor ébren volt folyton sírt. Aztán ez egyszer csak elmúlt és egy igazi mosolygós kis tünemény lett (persze csak amíg az van amit Ő akar).... de most néhány napja megint rengeteget sír amikor ébren van tegnap úgy felhergelte magát, hogy még hányt is a hisztitől (5 hónapos). Nem tudom mitől lehet, ezer oka lehet, front, fogak, hasfájás... az biztos hogy nem beteg (nincs láza, nem levert, azért van hogy vigyorog ha szórakoztatva van). Tehát szerintem alkati kérdés, vannak érzékenyebb babák, akiknek ha picike gondjuk is van akkor mindentől elkeserednek és sírnak-sírnak.

Ha úgy ítéled meg (Te és a dokitok), hogy nem beteg, akkor ne aggódj próbálj nagyon türelmes lenni (tudom, hogy néha nagyon nehéz), kedves és gondoskodó... szerintem ilyenkor ennél többet nem tud tenni egy anya. Jah és rengeteg citromfű tea, MgB6, esténként néha egy forró fürdő esetleg nyugtató illóolajjal... hogy Te is jól legyél, és bírjad lelkileg ezt a nehéz időszakot.

2012. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez az én kérdésem volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Nekem nem sír(t), hanem nyekergett - egész nap, amíg fent van - totál kikészültem. Most 4 hónapos, jóformán az egész hónap ezzel telt, néha vannak csak jobb napok. Két foga látszik alul, de nem nőttek ki még rendesen, nekem sincs ötletem mitől lehet. Mellette nekünk is vigyorog, nevet is, ha sikerül eltalálni mit szeretne, de ez a nyekergés...

Ma megyünk oltásra, rákérdezek a dokinál, bár úgyis legyinteni fog rá, előre tudom.

2012. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igen kb én is igy vagyok a dokival..azt mondta ilyenkor az a legfontosabb hogy hizik e fejlödik e rendesen..és ez megvan..hasa nem fáj max evés után mert nem jön ki a büfi néha..de 6evésből 3 4szer kevesebbet is eszik:S
2012. ápr. 26. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!