Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha párnaponta korrektort...

Ha párnaponta korrektort rakok a szemem alá, mert nagyon karikás akkor az egy idő után öregíti a bőrt, vagy károsítja? 13/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Anyukámnak szebb bőre van 50 évesen, mint a barátnőmnek, aki 23 éves. Különbség, hogy előbbi sosem sminkeli magát, utóbbi meg állandóan egy vakolatot ken az arcára. Szóval senki ne mondja, hogy a smink nem károsít. Persze bőrfüggő is a dolog, hogy ki mire hajlamos. Szóval azért nem árt odafigyelni az ápolására.

30 éves korra meg elég gáz, ha kész roncs lesz az ember bőre. Ahhoz még túl fiatal lenne azért.

2012. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy vakolatot kell tenni. A kérdező sem ezt teszi. A másik hogy a jó minőségű smink termékek már hidratálnak vagy egyéb bőr problémára is megoldást nyújthatnak. Én kozemtikus vagyok és felesleges szerintem alapozót hazsnálni hacsak nem nagyon van mit kendőzni, vagy ha csak a sima hétköznapokról van szó. Mint tudjunk mindenben a mértékletesség a lényeg. A másik hogy ha a barátnődnek alapból prolémás a bőre akkor teljesen nomrális hogy rosszabb állapotban van mint mondjuk az Anuykádé ha neki sosem voltak különösebb bőrproblémái. Minden ember más. Minden bőr más. Barátnődnek könnyen lehet ugyanilyen lenne a bőre ha nem teszi ezt vagy lehet pl nem tisztíja le rendesen a sminket esténkét stb. Erre mondom hogy mindent ésszel.
2012. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt mondom és tudom, hogy a kérdező nem vakolatot akar a fejére kenni csak példának hoztam fel, hogy a smink azért valljuk be nem használ a bőrnek. Persze egy szempillaspiráltól vagy rúzstól nem lesz semmi baja. Én most inkább a púderekre és alapozókra gondolok, amik szárítanak és eltömítik a pórusokat.
2012. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!