Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt olyan aki rendszeresen...

Van itt olyan aki rendszeresen szedett Goji bogyót és van vele tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 22:10
 1/1 anonim válasza:
Én nem a bolit Gojit vettem,hanem az FLP Lycium nevezetű készítményét, az komplexebb, van még benne pár más növény,ami felerősít a Goji hatását.Rendkívül jó méregtelenítő,májregeneráló,hihetetlen magas antioxidáns tartalma van.Én a férjemnek vettem,mert besárgult,a mája leblokkolt a magas cukra és az egyéb bajai miatt.A méregtelenítés mellett szedte erősítőnek a Lyciumot és a sárgasága szépen eltűnt.Volt kórházban,de azt mondták,nem adnak a májára semmit,mert a gyógyszer nagyon erős.A cukrával foglalkoztak inkább,diétáztatták,hogy beálljon normál szintre,a májával nem foglalkoztak.Tehát a diéta+FLP méregtelenítés+Lycium és mára szép rózsaszín. A bátyám rendszeresen fogyaszt Goji-t de ő Ausztráliában él és abszolút frissen tudja megvenni,nagyon jól energetizál és karban tart,ahogy ő mondja.
2012. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!