Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért rossz, ha egy 16éves...

Miért rossz, ha egy 16éves lány csak sminkkel néz ki jól? O. O Nemértettem, valaki pedig ezt írta. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mindennapos sminkem igy néz ki:

alapozó, púder, szemceruza, szemhéjtus, szemhéjpúder(utolsó 3 mind fekete)... nem szolíd smink egyeltalán. És akkor mi van? o.O Én úgy gondolom, hogy így vagyok szép, és nem smink nélkül.

Vélemények?

Köszönöm.


2009. aug. 19. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
nincs ezzel semmi baj, hogy így érzed jól magad, de az tény, hogy egy kicsit sok ez a smink egy fiatal, 16 éves lánynak, akinek nincsenek akkora bőrproblémái, mint egy idősebb nőnek. de ha te így érzed szépnek magad, akkor hajrá, ne hagyd, hogy beleszóljanak.:)
2009. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Én is sokkal jobban szeretem ha ki vagyok sminkelve...mondjuk én ennél kicsit szolidabb változatot használok!!!De szerintem nem rossz...én is sokkal szebbnek látom magam ha ki vagyok sminkelve, aki meg szeret sminkelni az meg ne ítéljen el másokat!
2009. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
mert ha smink nélkül nem vagy szép már 16 évesen az elég gázos.. 50 évesen smink nélkül nem is lehet majd ránézni. ezért rossz! de te tudod és téleg picit sok ez a mennyiség. lepontozhatsz
2009. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Azért rossz, mert az ismerőseid ehhez fognak hozzászokni és 20 évesen meg sem ismernek majd smink nélkül, ki sem mehetsz az utcára, mert nem leszel szép. A bőröd is hozzászokik és akkor majd smink nélkül 10 évvel öregebbnek fogsz kinézni.

Annyit tehetsz, hogy minden este nagyon alaposan tisztitsd le az arcod és használj éjszakára is és nappalra is hidratáló krémet. Legalább éjszaka tudjon a bőröd levegőzni, pihenni.

2009. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 éves lánynak még szép a bőre,legalábbis nem olyan mint egy 40 évesé.Meg egy 16 éves lány ha szép akkor szép smink nélkül is ha nem akkor meg hiába sminkeli magát.
2009. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ezzel baj!

Egy lány ha elkezdi a sminkelést, akkor természetesen mindent ki akar próbálni (talán az újdonság ereje miatt?), és még a "túlzásoktól" sem riad vissza. Aztán itt van még a mai trend, a füstös szemsmink :) Naná, hogy követik a fiatalok! Ez is a lázadás egy módja.

Egyébként a legtöbb lány az idő előreheledtával egyre kevesebb sminket használ, ezt a saját példámon is tapasztaltam :)

Ja, és nyugi, mindenki meg fog ismerni majd kevesebb sminkkel is :)

2009. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Alapozó helyett lehet, elég lenne korrektor. Csak jó színűt kell választani. Én természetes korrektort ajánlanék, van, amit növényi kivonatból készítenek.

A hátránya, hogy drága. Forever termék, több színű.

Az előnye viszont, hogy nem kell vele az egész arcodat befedni, csak korrigálni azt a helyet, ahol eltérő árnyalatú a bőröd (pl.. pattanás, vagy szem alatti karika), és természetes alapú. Mindezek miatt egészségesebb. Bár a bőt ez is fedi, szóval szépen le kell mosni.

Ezt lehet fixálni minimális púderhasználattal, ha meleg van.

Max. még a szemceruza maradhat a kevésbé rongálók között, bár sokban olyan anyag van, ami irritálja a szemet, itt is jobb a természetes. A többi minek 16 évesen?

2009. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Minek? Mert én jól érzem magam. :D Ennyi. Nem tudom mit kell ezen felháborodni, ezért is írtam ki a kérdést, kíváncsi voltam, Ti hogyan vélekedtek. :D

Semmilyen téren nem vagyok egy szolid kislány(de k.va sem, mielött erre gondolsz...), végülis legalább közöm nincs ezekhez a plázamacákhoz. :D Azokon sztem több malter is van. xD

2009. aug. 22. 16:17
 9/11 anonim válasza:
Hülye emós-goth-stb. köcsög. Nem baj. 20 éves korodra vagy kinövöd, vagy kipusztulsz.
2010. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hordd csak a fél ásónyom vakolatot.Legalább első ránézésre tudják,hogy ribi vagy,és normális pasi még véletlenül se kezd veled.
2010. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!