Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 24 éves lány vagyok, de...

24 éves lány vagyok, de sokszor néznek 14-18 évesnek, mi a véleményed erről ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A 14 kicsit ciki, de a 18 simán belefér szerintem!

Az jó, ha fiatalabbnak néznek, azt jeleni, hogy "jól tartod magad". Viszont az, hogy 14-nek...

Bár manapság már nagyon összemosódtak a korhatárok: látni kiélt, 30-asnak túnő tinit és gyerekes kinézetű huszonévest is.

Ha zavar, akkor igyekezz a gyerekes dolgokat elhagyni, és nőiesebben kinézni.

2010. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az kicsit túlzás szerintem, hogy 14nek néznek (vagyis gyereknek). Legalábbis engem ez már zavarna. A 18-al nincs gond. Azért nem vagy olyan nagyon "messze" a 18-tól. Később amúgy jól fog jönni, hogy fiatalabbnak néznek. De megpróbálhatsz kicsit nőiesebben, felnőttesebben öltözködni.

Az előző amúgy jól írja, manapság alig lehet megmondani, ki hány éves. Én 23 vagyok, de rendszeresen látok olyan 14 éveseket a buszon, akik simán velem egykorúnak néznek ki, mert van rajtuk egy kiló smink, úgy öltözködnek, magasak stb. Most örülnek neki, de huszonévesen, kiégett, vén nőknek fognak kinézni.

2010. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is 24 éves lány vagyok, engem általában 16-nak néznek:)

Néha idegesít, de rájöttem, hogy jobb fiatalabbnak kinézni, mint öregebbnek:)

Szóval szerintem jó:)

2010. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Örülni kell neki, mi lenne gondolj bele ha 24 éves létedre 34 évesnek néznének??


Engem is sokkal fiatalabbnak néznek, de ennek később fogod érezni a jó hatását, míg más azzal törődik hogyan fiataladjon. De az is lehet, hogy már addigra te is kinézel a korodnak mefelelően. Az öregséggel viszont nehéz harcolni, ha kicsit viszont öregíteni akarsz magadon, az nem nehéz dolog, egy más haj/smink és kész is.

2010. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 24 éves vagyok és engem is mindig fiatalabbnak néznek. Általában 15-18 között. Egyszer egy nő azt mondta nekem, hogy azt hittem, hogy kislány vagy még. Nem tudom, hogy ezzel hány évesre gondolt. Engem nagyon zavar amugy. Jó, hogy nézzek ki fiatalabbnak na, de kislánynak meg 15 évesnek? És nem öltözködnek gyerekesen, szoktam sminkelni magam. De azért azt is hozzá kell tennem, hogy ennyire fiatalabbnak az 50 éves korosztály szokott tartani. Aki velem egyidős azok általában olyan 21-22 évest mondanak.
2010. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pintér Marianna válasza:
Szerintem nem rossz dolog! Nekem 24 évesen elkérték a személyimet, mikor cigit vettem, 26 évesen született a Kisfiam és egy idősebb nő megszólt, hogy hogyan lehet gyerekfejjel szülni és most 33évesen 26-nak néznek.Nekem ez soha nem okozott problémát, sőt! Szerintem az rosszabb, ha idősebbnek néznek.
2010. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, én 22 éves vagyok, és 16-nak mond mindenki. De gondolkozásilag olyan vagyok mint egy negyven éves. :D Na ezt add össze.
2010. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó nektek, én meg 24 évesen 40-45 évesnek tűnök. :/ Pedig nem vagyok ,,kiélt", nem sminkeltem túlzottan tinikoromban, mégis valószínűleg mindenki középkorúnak néz, mert az utcán az idősebb (40 felettei) férfiak megnéznek, az egyetemen meg azt hitték a múltkor ismeretlenek, hogy levelezős vagyok. :/
2018. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!