Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon is divat a...

Magyarországon is divat a minél böszmébb műszempilla vagy csak az angolok ilyen idióták?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt is az, a kedvencem, hogy azt mondják, hogy 'olyan természetesen néz ki'.
2012. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oyan természetesen mint egy összefüggő napelenző lapka? ha lehet legyen min 5 centi hosszú, másfélszer szélesebb a normálisnál s ha lehetlegyen 10szer sűrűbb a természetesnél. S akkor az nagyon szép.


pontosabban röhejes.

mivel én ezt angliában látom: ridiculous.

2012. dec. 8. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Yeah, quite ridiculous:D Érdekes, azt hittem, az angoloknak több esze van annál, hogy mindenféle idétlen divatot kövessenek. Itt egyébként inkább a 'pórnépre' vagy a ringyókra jellemző. Már elnézést a kifejezésért.
2012. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az átlagos angol csajok ringyók. Itt ez az átlag.
2012. dec. 9. 07:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Az csak egy sztereotípia, hogy az angolok "konzervatívok". A fiatalok nagyon is divatolnak. Én akárhányszor Londonban jártam, láttam olyan extrém alakokat lányokban meg fiúkban is, hogy igyekeztem is nem túlzottan eltátani a számat: extra miniruhák, lakknadrágok, neonszínek, óriási platformos cipők, vad sminkek, frizurák. És ezt így simán fényes nappal utcán. Az angolok fura népség, simán el tudom képzelni, hogy lazán föltolnak egy ilyen műszempillát is. De meg kell jegyezni, hogy hiába voltak ezek ilyen extrém csodabogarak, valahogy mégse volt olyan közönséges a hatás mint amikor itthon Budapesten kimész egy átlagos szombat este a Nagykörútra és nézed a bulizni indulókat.
2012. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáld Newcastle-t, az a bulifőváros.
2012. dec. 9. 15:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Az átlag angolnak amúgy kb tizedannyi esze van, mint az átlag magyarnak.
2012. dec. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!