Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Feleségek, barátnők, szinglik...

Feleségek, barátnők, szinglik ti szoktátok magatokat sminkelni? Férfiak, ti hogy álltok a kérdéshez? Szeretitek vagy nem a sminket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

én szoktam magam sminkelni.

19L

2012. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy kis szempillaspirált szoktam feldobni, nagyon jól kiemeli a szemeket, fényévekkel jobban érzem magam tőle.
2012. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Én csak ha úgy van kedvem, egy kis tus és spirál, néha semmi. Nem szeretnék olyan lenni, aki ha smink nélkül megy bárhová, már meg sem ismerik :D Buliba természetesen mehet erősebben.

21/L (barátnő)

2012. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
én szoktam. a barátomnak tetszik is(igazából nincs sok választása, mert H-P-ig sminkben vagyok és csak hétvégén hanyagolom, ill hétköznap estefelé, amikor már nem megyek sehova se)
2012. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam magam sminkelni, még buliba sem, és még élek.
2012. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Én is sminkelem magam,de csak magamnak,nem azért hogy a barátomnak tetszen. Igazából neki mindegy,hogy van rajtam vagy nincs,neki így is,úgy is jó. Én nem tudom magam elviselni smink nélkül.. :D de igazából sminkkel se,de ez már nem az a téma :D

21/N

2012. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
én is szoktam.. 2,5 éve vagyunk együtt párommal.. neki tetszik, legalábbis azt mondja. :D
2012. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
az a típus vagyok, aki smink nélkül elég fakó :/ persze lehet papolni, hogy természetesen szebb az ember, blabla, na én szebb vagyok sminkkel, ez van. Ettől függetlenül csak munkába illetve ha kimozdulunk (mozi, barátokkal program, buli) festem ki magam, otthonra illetve szabadtéri programokra, ide-oda (gyógyszertár, bolt, stb) nem szoktam. Rutinos sminkelőként egyébként a napi sminkem cirka 10 perc alatt megvan! A párom még sosem szólt azért sem, ha smink volt rajtam, azért sem, ha semmi.
2012. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem szeretem a sminket, mindenki úgy szép ahogy van, még ha van 1-2 bőrhibája is. Emellett károsítja a bőrt és amennyire én tudom, nem kifejezetten olcsó. Sajnálom, ha a sminkelő hölgyeket megbántottam, de én így érzem.


20/F

2012. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is sminkelek :D korrektor, alapozó, puder, tus, szempilla :D

19L :D

2012. dec. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!