Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőmnek a mániája a...

Barátnőmnek a mániája a sminkelés stb. , vegyek neki vmi ilyesmit karácsonyra? És ha igen mit?

Figyelt kérdés
Fiú létemre nem értek ezekhez a dolgokhoz és sajnos már kicsit késő kipuhatolózni nála, úgyh minden tippet tanácsot szívesen fogadok :)
2012. dec. 18. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

hát én nőként azt mondom, hogy

1, turkálj a sminkesébe és azokat a márkákat vedd

2, kérdezd meg a legjobb barátnőjét, ő tudja mi az amit szeretne (mert mondjuk nincs pénze márkásabbra)

3, ha egyik sem opció, akkor inkább ne vegyél neki semmit. Sajnos ehhez érteni kell. Ami bevált az egyik nőnek az nem biztos, hogy a tiednek is jó.

2012. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem se vegyél, ha pontosan nem tudod milyen kell, ha pedig turkálsz ne felejtsd el megnézni hanyas szám van ráirva ( pl alapozóra a szín árnyalatot jelenti)
2012. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
esetleg készíts róla lesifotót és mi megszakértjük, hogy mit vegyél. :)
2012. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

utolsó azt inkább nem :)


szőke haja van, kék szeme, fehér arca ennyit elárulhatok :)


a turkálást meg karácsonyig már nem tudom megejteni sajna, bár én úgy vettem észre h sok fajta márkájú cuccai vannak.


de lehet h tényleg hanyagolós a dolog :(((

2012. dec. 18. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Van pl. ecsetkészlete? Jó minőségű sminkecsettel sokkal szebben lehet sminkelni, annak biztos örülne, ha még nincs neki.

Vagy mondjuk egy primer. Ez olyan cucc, amit a szemhéjfesték alá kell kenni, és nagyon tartós marad tőle a smink. Van színezett verzió is, de van sima.

Esetleg vmi jó kis doboz, amiben a sminkjeit tudja tárolni? Vagy egy kisebb szütyő, amibe a fontosabb dolgok beleférnek, és magával tudja vinni?

Aztán itt vannak pl. ezek a paletták:

[link]

Nem is drágák és nagyon jó minőségűek:) Bár azt hiszem csak külföldről lehet rendelni.

Aztán mondjuk ha szeret körmöt festeni, akkor egy körömnyomda készlet is jó lehet, bár az nem tudom milyen árban mozog.

De bemehetsz egy douglasbe és megkérdezheted az eladókat is, hogy van-e vmi ötletük:)

2012. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Esetleg te magad is csinálhatsz neki vmi szép kis dobozt. Még ha nem is sikerül túl jól, biztos egyedi lesz, és nagyon fogja értékelni, hogy dolgoztál vele.

Papírboltban vagy inkább hobbyboltban lehet kapni fából készült dobozokat. Veszel hozzá egy dekupázsragasztót meg néhány szép mintás szalvétát és beborítod vele a dobozt.

Nem nehéz, simán rárakod a szalvétát és lekened a ragasztóval, majd hagyod megszáradni:) Nem sok kézügyesség kell hozzá.

[link]

2012. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi, a doboz szuper ötlet :)

és ez a festék paletta is, bár nem érne sztem ide de majd körülnézek vmi áruházban. vmi tipp h milyen márkát vegyek?

esetleg vmi más apróságot, amit bele lehet tenni a dobozba, mert ugye üresen adni nem szokás :)

2012. dec. 18. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Sminkmániás lányként mondom,hogy a Sleek palettának biztosan örülne,mert boltban nem kapható,szuper minőségű cucc. [link]

Ez egy magyar cég,ha innen megrendeled 1-2 munkanap alatt kiszállítják!

Ha nem akarsz rendelni,akkor sétálj be egy dmbe/rossmannba/müllerbe és nézz valamit. Ott kérheted az eladók tanácsát is. Alapozót,púdert meg ilyesmit ne vegyél,mert azzal könnyű mellényúlni,de egy visszafogott szájfény,körömlakk az jó lehet. Ha még mindig tanácstalan vagy,akkor itt egy oldal: [link] - a keresőben rá tudsz keresni mindenre,pl ha beírod,hogy szájfény,akkor népszerűség szerint dobja ki a találatokat,tehát a legelső az lesz,amit a legtöbben szeretnek,láthatod azt is,hogy hány csillagra értékelik és akkor már tudsz célirányosan keresni a boltban,mert tudod a márkát és a típust.

2012. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah,de amúgy egyből a kezdőoldalon ott van,hogy "Legnépszerűbbek a krémmánián", ha arra rákattintasz kategóriánként összeszedi a legkedveltebb termékeket és még ott is külön rá tudsz menni a kategóriára, pl.: sminkek szemre és kilistázza neked az egészet.
2012. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Sleek palettával az a gond, hogy ha tényleg sminkmániás a csaj, akkor már lehet, hogy van neki. Ha budapesti vagy kérdező, én a MAC üzletben vennék neki egy úgynevezett Paint pot-ot, "Painterly" árnyalatban. Ez egy profi, jól kihasználható kis cucc, és soha nem elég belőle. :)
2012. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!