Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor fogjákmár fel? (fültágító)

Mikor fogjákmár fel? (fültágító)

Figyelt kérdés
Mikor érti már meg minden ember még az utolsó 13 éves kislány is aki 3mm es tágítót akar, hogy menő legyen és attólmég hallgatja a justin biebert, hogy ez nem fültágító: [link] Ez fültágító: [link] ??

2012. dec. 19. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

whitechapel pacsi :D

majd akkor amikor bőgnek, mert bár kis sz.r, azért pont akkora hogy a rendes fülbevaló kipotyogjon utána belőle, mert pár hónapon belül úgyis megunják

21/l

2012. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
OMG egy normális csaj válaszolt ilyenis ritkán van am igen whitechapel az jutott eszembe a tágesztől am nem potyognaki merthát kiveszi egy este alatt össze megy annyira hogy fülbevaló belemenjen havernak 20 asa van és amint kiveszi olyan mintha csak 5-7 mili lenne.
2012. dec. 19. 21:22
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
hát nekem 16os volt mindkét fülemben de nem bírta, folyton begyulladt és ki kellett vennem...az egyik 1.5-2 mm-re ment össze a másik van 4 is
2012. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
16 azmár szép lassan kár hogy begyulladt nekem 25 szerncse hopgy nagyon lassan haladtam és nincsbaja azt bírom mikor 2 milivel odajönnek és mondják hogy van tágeszük és az ennyémmár undorító-.- 1. nincs tágeszük 2. Akár undorító akárnem ez a fültágítás lényege.
2012. dec. 19. 21:26
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 34-es az egyik, és a 30nál nagyobb vagy a tízesnél kisebbek tetszenek, nem tudom miért. (Igaz a másik csak 26, sehogy sem tudom nagyobbra, nem bírja, na mind1.)

Legyen neki pici hatos, nekem ok, de ne szólja le az enyémet, hogy ez már undorító (én is megkaptam már...) Meg különben is, mekkora bunkóság már azt mondani az ember bármijére is, hogy undorító, csak azért mert nem tetszik? Mit szólnának ha mondjuk én meg a hajára/bőrére/bármijére mondanám hogy undorító? Senki sem kérdezte őket, senki sem kíváncsi a véleményükre...

2012. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
a 25 jó :D én is nagyobbat szerettem volna, de pici a cimpám és a 18as már kiállt oldalra és hülyén nézett ki :/
2012. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát nekemis ksiebb mint 25 de nekem ily átmegy kicsit hátulra
2012. dec. 20. 19:24
 8/23 SzilKa ***** válasza:
98%

Én ebben a világban mozgok (tetováló vagyok), mégis inkább a kis méretű fültágítók tetszenek, a nagyok számomra visszatetszőek, de elfogadom, ha valakinek az jön be. Szóval, mindenki hordjon olyat, amilyet akar, de ne szólja le, ha másnak más tetszik...

Nem mellesleg egy 13 éves kislánynak eleve semmilyen fültágító nem való.

2012. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
a fültágító gusztustalan lehet most menő de majd 60 évesen hogy fog kinézni? meg ha megunod nem tudod visszacsinálni a lyuk ott marad.. mi értelme van ennek? meg a tetoválás is még ha értelmes dolgokat tetoválnának az emberek magukra de amiket látok.. ha csináltatnék akkor olyat amit nem bánnék meg soha de az emberek hülyék -.-
2012. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 SzilKa ***** válasza:
71%
De, vissza lehet csinálni a megnyúlt lyukat is, Zagyvai Gábor is szokott fülcimpákat helyreállítani, összevarrással.
2012. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!