Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kezdjek hozzá ha szeretném...

Hol kezdjek hozzá ha szeretném elkezdeni kicsit jobban sminkelni magam?

Figyelt kérdés

21 vagyok, mások szépnek mondanak általában. De én jelentéktelennek érzem magam, most kerültem új suliba és nem merek ismerkedni, azt érzem h senki vagyok a többi lány mellett. Pedig jó stílusom van, szerencsés alakom...

eldöntöttem h sminkelem magam, h adjon egy kis önbizalmat. Eddig csak szempillaspirált, alapozót használtam, szeretnék vmi újat kipróbálni. Tudnátok segíteni? Nem szeretnék vadul sminkelni, csak diszkréten de elegánsan. Tudtok konkrét termékeket ajánlani? Képeket h mi állna jól?

kék szemem van, a hajam kb ilyen színű, csak kicsit barnásabb

[link]

köszönöm a tippeket


2012. nov. 16. 15:30
 1/4 VandaxD válasza:

Szerintem használj szemtust+spirált :)

Nekem ez bevált: [link]

2012. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tussal kezdjen az,aki még nem igazán sminkelte magát.Én szemceruzát,vagy a filces szemkihúzót ajánlanám először.
2012. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyél filces szemkíhúzót, mert hamar tönkre megy vagy kiszárad. A Miss Sporty 001.Magic szemceruzáját ajánlom. Jól pigmentált, egyszerű használni és nem egy drága kategória.

Szempillaspirálból a normál keféjűeket válaszd, mert azzal könnyű dolgozni, és szépen szétválasztja a pillákat. Én az Essence Get Big Lashes (volume boost) spirálját kombinálom a NYC SkyRise spiráljával, az első dúsít a második hosszabbít.

Ha világos bőrszíned van egy csillámmentes pirosító még elfér, ha sötétebb akkor bronzosító, amivel vigyázni kell, mert ha túlzásba viszed, nem szép látvány :)

Sok sikert :)

2012. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szappan, fésű, mosoly - mondaná a nagyanyám:)
2012. nov. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!