Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó minőségű a...

Szerintetek jó minőségű a Bershka?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert sok rosszat hallottam már.Leginkább azt,hogy az ár-érték arány nem megfelelő.Soha nem vettem még ott semmit,de a múltkor megtetszett egy táska,megkaptam.Első használat után tönkrement a cipzár.

Hát kicsit ledöbbentem.

Tényleg ilyen rossz minőség,vagy csak én nyúltam most mellé?


2013. jan. 3. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem van néhány ruhám onnan, azok mind jó minőségűek. Pl. a bőrdzsekim évek óta kifogástalan állapotban van, csak 1 gombját hagytam el. A felsők is jók, nem nyúlnak ki, és szép a színűk pár hónap után is, bár ezt lehet, hogy a mosás is befolyásolja.

Viszont én a Pull&Bear-t jobban szeretem, szerintem olcsóbb és jobb cuccok vannak.

2013. jan. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz! Képesek kirakni feslő, szakadó felben lévő,hibás zip-zarú, kopott sarkú, alig felvarrt gombu(pótgomb nélkül ofc) termékeket.

Ahhoz képest,mennyire sz*r,nagyon drága.

Az eladók parasztok,hisztiznek,ha dolgozniuk kell és húzzák a szájukat,ha pontosan kellene visszaadniuk. A garanciát meg felejtsd el!

2013. jan. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem sok cuccom van onnan, de azokkal semmi problémám nincsen. Szerintem a Bershka áraiért máshol rosszabb minőségű ruhát lehet kapni. Ha vásárláskor megvizsgálod, hogy nincs-e rajta hiba, akkor ha megveszed, szerintem nem lehet baja, ha odafigyelsz rá. Az meg, hogy milyen cuccokat raknak ki, inkább hely- és alkalmazott függő, mint márkafüggő - szerintem.
2013. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van pár cuccom onnan, és mind nagyon jó. Feszesek, jók, nagyon jók, még olcsók is!
2013. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem is tudnám visszacseréltetni,mert akitől kaptam sajnos nem őrizte meg a blokkot.A javítás 2500 Ft lesz.

Ezek szerint van negatív,pozitív tapasztalat is.Most sikerült kifognom a rossz táskát. :(

2013. jan. 4. 02:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem ott táskát, kb 1 hónapja használom, de már lejött a cipzárja, a fülei kezdenek szétfoszlani, megcsinálni meg nem lehet, csak ha az egészet kicserélik, ami 6000 ft. A blokkot édesanyám kidobta, úgyhogy azon kívül, hogy iszonyat mérgesek vagyunk, mást nemigen tudunk csinálni. Inkább veszek egy másikat,de tuti, hogy a bershkába többet be nem teszem a lábam. Ja,amugy a táska 10e volt.
2013. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az enyém is egy 10-es volt.Nekem valami 4 rugó lesz megcsinálni.Megkérdezhetem melyik model?Lehet ugyanahhoz van "szerencsénk".
2013. jan. 13. 02:34
 8/9 kiskuka válasza:
nemtudom amiket nekem negyed meg félárba hoznak bershkát zarát meg pull&beart azok nagyon jók :))
2013. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt 2szer kellett kicserélnem a táskámat, és most megint szétjött a cipzár,pedig legutóbb egy hete cseréltem ki. 9e volt. A ruhák amúgy jó minőségűek,de a táskák nagyon s.zarok,sok ismerősöm így járt,mint én.
2013. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!