Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek csináltassak...

Szerintetek csináltassak nyelv piercinget? Fáj? Fúik nektek mi a véleményetek róla, tetszik? 16/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 19:38
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
21%

Nekem is van nyelv piercingem, pont ma 2 hónapja van meg. :)

Fájni nem fáj amikor szúrják, csak utána kellemetlen kb. 3 napig(csak inni tudsz, meg fel is dagad)

A teljes gyógyulás 6-8 hét. Tejtermékeket mellőzni kell majd 2 hétig.(lerakódik a(fém) piercingre)

Ja és ha megcsináltatod , akkor 1-1,5 óráig NEM SZABAD INNI,(enni úgysem tudsz) MERT AZ ÉRZÉSTELENÍTŐ MIATT LENYELHETED A NYELVED!!!

Én nem bántam meg sőt nagyon szeretem. Csináltasd meg bátran :)

Ja, és az ha mégsem tetszik és kiveszed pillanatok alatt összeforr, nem kell aggódni :) Nekem 5000Ft-ért csinálták(piercinggel együtt)

Sok sikert :)

14/L (a szüleim is tudják, és meg is engedték, nyugodtan le lehet pontozni, mert nem érdekel más véleménye;) )

Remélem tudtam segíteni:)

2013. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha akarsz normális munkát később, nem rúdtáncos, vagy örömlány lenni, akkor hagyd ki. Ha jogász vagy komolyabb állast akarsz, ott alapból elhajtják az ilyen nyelvpircinges, fülkarikás huligánokat. A helyedben inkább intim, vagy köldök pircinget tetetnék, az nem látszik.
2013. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm szépen ! :) igen sokat. állásom még ugysincs iskolába járok, majd ha lesz igérem kiveszem:)
2013. jan. 5. 16:22
 14/29 anonim válasza:
Ne csináltass, mert undorító stb...., ráadásul megvan annak a kockázata, hogy hepatitis C vírust is beszerzel vele, aminek súlyos eü. következménye van.
2013. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

Egy lány azt írta, hogy azért rakat be nyelvpiercinget, mert állítólag jobb a szopás a fiúknak. Viszont így mindjárt látszik, hogy milyen fajra lányról van szó. Épp csak a száját kell kinyitnia.

Hát nem tudom, az én gyerekemnek ne legyen ilyen anyja.

2013. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
én nem ezért szeretnék, csak tetszik..nincs barátom és nem vagyok 'olyan fajta' lány.:)
2013. jan. 6. 13:58
 17/29 anonim ***** válasza:
ha már azon gondolkozol, hogy kell-e vagy sem, akkor inkább hagyjad.
2013. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha meglátsz egy embert véres bárddal a kezében, egyből azt hiszed, hogy gyilkos, hiába mondogatja, hogy csak a sarki hentes :)
2013. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass. Ha már ez felmerült, akkora suttyó vagy, hogy már mindegy.
2013. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 admiral12 válasza:
Nekem is volt nyelvpiercingem kb. 10 évig. Nem fájt, amikor csináltattam, de tény, h bedagad a nyelved a szúrást követő pár napra. Szexuális vonatkozását-mármint, h bármi jobb tőle- vitatnám. azt sem mondanám, hogy bárki elítél tőle, vagy olyasmire asszociálnának, amire nem kellene.Általában észre sem veszik, csak ha állandóan beszélsz..Viszont fémgolyó helyett javaslom a műanyagot, a fogak épsége miatt... Pár nap alatt összeforr a nyelv, szóval attól sem kell tartani, hogy megfordíthatatlan eseményláncolat vszi kezdetét általa. Mellesleg jogász vagyok, s pont az olyanok miatt vettem ki a nyelvemből, mint a korábbi hozzászólók, h ne ítéljenek meg tévesen..
2013. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!