Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek csináltassak...

Szerintetek csináltassak nyelv piercinget? Fáj? Fúik nektek mi a véleményetek róla, tetszik? 16/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 19:38
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Ha neked tetszik, mindenképp csináltasd meg. Vesztenivalód nincs vele, nem is a legfájdalmasabb piercing, és ha megunod, bármikor kiveheted. Viszont semmiképpen ne rágcsáld, mert tönkreteszi a fogaid. Ezt az elején elég nehéz megállni.. :D
2013. jan. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell. Ismerek olyat, akinek volt, sokáig, és mégis letört a foga egy óvatlan pillanatban. szóval inkább nemkellene.
2013. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha fémet szeretnél,fémallergiát is kaphatsz.

Én egyedül a fülbevalót találom szépnek,s azt is csak nőknek.

És csókolózáskor érezni egy meleg,nyálas tárgyat?Számomra undorító. De ez csak az én véleményem.

2013. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Daaaaavid válasza:

Az előttem szólóknak...

1.Nem tudom honnan szedtétek azt a hülyeséget, hogy kevésbé lesz érthető a beszéd miatta... hacsak egy nem hozzá értő ember csinálta.

2.Azt sem tudom honnan szedtétek, hogy sokáig tart még gyógyul szúrás után, ha rendesen meg van csinálva 1-2 nap alatt rendbejön, és közben is tudsz vele enni inni rendesen, persze megfelelő szájhigénia mellett!

Ha pedig kiveszed kb. 1 hét alatt begyógyul!

Aki nem ért hozzá, nemtudom miért osztja a hülyeséget...

3. Nem kell ahhoz punknak/rockernek/stb. lenned, hogy piercinget viselj....érdekes meglátás.

2013. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Daaaaavid válasza:
Elfelejtettem írni, hogy ha nem rágcsálod meg nem kocogtatod mint az őrült akkor a fogadnak sem lesz semmi baja... nekem 6éve van, és nincs vele bajom sem nekem, sem akiknek én csináltam!
2013. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
nagyon ronda lányokon a piercing, bármilyen testtájon legyen is 16/f
2013. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Büdös lesz tőle a szád a kajamaradékok miatt.
2013. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Fogarasy Judit válasza:
Ha Neked tetszik (sőt van valakid akinek szintén tetszene) akkor csináltasd meg, de csak szakemberrel. 3-4 nap kellemetlenség után nem lesz vele gondod, ha rendszeresen fogat mosol és szájat öblítesz. Nem leszel tőle "rossz lány". Szerintem iskolában elnézik, a munkahely még odébb van.(Ugye?)Jobb helyeken meg tudják úgy is csinálni, hogy kivehető és visszatehető is legyen. Nekem volt és bejött.
2013. jan. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Szabolcs_'981 válasza:
Szerintem kifejezetten gusztustalan. (F)
2013. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!