Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Milyen sminkecseteket...

Lányok! Milyen sminkecseteket használtok?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam eddig alapozóecsetet 4000 Ft alatt, esetleg tudnátok ajánlani valami viszonylag megfizethető márkát ami Magyarországon is kapható?
2013. jan. 4. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Bőszecsetnél vannak nagyon jók! Nekem ilyen van, duofiber ecset, asszem 3800 volt, vagy ilyesmi.

Minden ecsetük nagyon jó, volt egy pici laposfejű kabukim is, azzal még szebben lehetett alapozni , az is tök jó volt (sajnos tönkretettem, mert sebbenzinnel mosogattam és azt nem szerette)

2013. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem tudok, én ebay-ről rendeltem egész ecset szettet, az 2500 ft volt. Minden van benne és a minőséggel sincs baj.
2013. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szétnézek az oldalon. Utolsó: tudnál linkelni? :)
2013. jan. 4. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
én a marionnaudban vettem 1300- én nagyon imádom könnyű vele dolgozni és teljesen megéri :)
2013. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában ezt ajánlom:

[link]

Itt mondjuk főleg púderhez ajánlják, de pl. a Sigma híres F80-as alapozó ecsete is ugyanilyen "flat top" kabuki, és nemcsak porállagú, hanem folyékony és krémes termékekhez is használható.

2013. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a sigma túl van hájpolva
2013. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!