Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajakpiercinget szeretnék...

Ajakpiercinget szeretnék szúrni magamnak. Hülye kérdés, de hogy szúrjam hogy ne legyen ferde? XD

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 17:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem ami fontos lehet, hogy branül tűvel szúrd, hogy át is tudd fűzni az ékszert. Én anno sima injekciós tűvel szúrtam, és az 1.6-os ékszer nem ment át a lyukon, elkezdett vérezni, a számban felgyülemlett vértől elkezdtem öklendezni, aztán berakattam hozzáértővel.. :D
2013. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Hú de ki vannak akadva sokan hogy otthon csinálja meg valaki,más világ ez,beléjük van beszélve sok vacak.semmi extra nincs benne,egyik legkönnyebben szúrható hely,csak érzéssel,meg fő a tisztaság.Én filccel jelöltem be anno hova szúrjam,be lehet lőni kb.Nem lesz ferde,szájba a karika saját magának az embernek,na az már neccesebb.
2013. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Első, látogass el egy boltba, ahol lehet kanül/branül-t venni. Egy db ára kb 130ft. A méretek az amcsi drótméretvastagságból adódnak, 14, 16, 18, 20, 22g-s tűt tudsz venni. Ajak pc-hez ékszertől függően 16G vagy 18G-s tűt kell venned. Vegyél még egy pár gumikesztyűt is (10ft/db, nagyobb csomagosak olcsóbbak dbszámra).

A szúrás előtt öblögess betadin oldattal, illetve az alső ajkad külső felét is kend át vele (pl egy vattával, zsepivel...). Jelölőnek egy tűfilcet, vagy esetleg szemcerkát használj, ha nincs marker pen-ed (amit gondolok, hogy nincs) A center jelölést úgy tudod a legjobban megnézni, hogy az orrnyerged középpontját és az állad középpontját úgy mond egyenesbe hozod (mondjuk egy tükör előtt) és az alsó ajkadra raksz egy pöttyöt, majd lefelé amilyen "mélyen" szeretnéd az ékszert, raksz egy másikat. Tükörben látni fogod, hogy ferde-e. Ha oldalra szúrnád, akkor a szád széléhez mérd a távolságot.

És most itt egy jó tipp, ha magadnak csinálod, tükör kell hozzá, de az emberek nincsenek a tükörlátáshoz hozzászokva, így kicsit gyakorolj a tükör előtt, melyik a jobb és a bal oldalad. A behelyezendő ékszert fertőtlenítsd le, és egy lefertőtlenített valamire (tányér, tálka, akármi) rakd rá. A branül tű sterill, a szúrást kintről befelé csináld. A bal kezeddel és a jobb kezeddel egyszerre csináld a mozdulatokat. A tűt helyezd a pontra, majd az ajkad két oldalát fogd meg és a hüvelyk ujjad helyezd a tűre (biztosabb kezed ujját elsőnek, majd utána a másodikét is) majd lassú mozdulattal töld át a tűt az ajakvonalad alatt úgy, hogy nagyjából a tűt mindvégig derékszögbe tartsd az bőrődre nézve. Teljesen told át a tűt, majd a fém tűt szedd ki, és helyezd a plasztik csőbe az ékszert és húzd vissza. Célszerű elsőnek hosszabb szárú pontékszert használni (talpas, lehetőleg orvosi acél, titánium vagy szilikon ~ a szilikont javaslom, az kevésbé kezdni ki a bedagadó belső ajkat) a gyorsabb gyógyulás miatt. Gyógyulás alatt 2 napig ne egyél/igyál tejterméket, és öblögess rendszeresen betadin vagy ploghosol oldattal. (Főleg ha dohányzol, vagy alkohol fogyasztasz, de étkezések után mindig!) 1-3 hét alatt begyógyul. Ha bővebb infó kéne, BP-en tudok mondani boltokat. Írj privátban ha szükséges.


Remélem segítettem:


- The Blueskin -

2013. jan. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utsó. :D:D
2013. jan. 26. 23:34
 15/15 anonim válasza:
En is itthon akarok csinalni:D :)
2013. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!