Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék rendelni egy gyűrűt...

Szeretnék rendelni egy gyűrűt az ebay.com-ról valaki elmagyarázná, hogy mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!

2013. jan. 15. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vasárnap rendeltem két karkötőt (ez az 1. rendelésem). Először regisztrálni kell ebay-re, utána csinálni kell egy paypal számlát, mert arról fogod utalni a pénzt. Bele kell tenni az ebay "kosaradba" a rendelést és átutalni a pénzt a paypal számládról. Utána fogsz kapni egy visszajelzést, hogy átment -e. Én az eladótól is kaptam visszajelzést, egy pozitív értékelést, hogy ilyen hamar utaltam a pénzt. Én Kínából rendeltem, a szállítás ingyenes elvileg, viszont 4-6 hét mire megérkezik.
2013. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már rengeteget rendeltem, de nagyvonalakban az előző válaszoló végülis leírta a lényeget:)

Ha bármi kérdésed van, vagy elakadsz, írj privit, és segítek.

2013. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Paypal számlát a bankban kell csinálni vagy az interneten?
2013. jan. 25. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Interneten regisztrálsz, hozzákötöd a bankszámládhoz (beírod a kártyaadatokat), az első tranzakcióval küldenek visszaigazoló kódot, hogy megnézzék tényleg Te vagy-e, ha van netbankod ott azonnal látod. Bankba nem kell elmenni, max. ha se neten se telefonon nem tudsz utánanézni a kódnak, felhívod őket.
2013. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!