Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Holnap megyünk szánkózni és...

Holnap megyünk szánkózni és fogalmam sincsen hogy hogyan csináljam meg a hajamat és a sminkemet. Ötletek?

Figyelt kérdés
Holnap szánkózni megyünk, és ott lesz egy számomra olyan ember aki előtt nem nézhetek ki gázul... de nem tudom hogy hogy csináljam meg a sminkemet, és a hajamat hogy ne nézzek ki gázul?! Vagy egyáltalán milyen ruhában menjek?
2013. jan. 15. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes farmerben menj, amiből nem látszik ki a hátsód, ha leülsz és lapos cipőt vegyél fel mindenképp. Ha van síruhád azt is felveheted esetleg. A smink legyen olyan, ami bevált már de ne legyen túl sok, mert ha hó megy a szemedbe, elkenődhet..stb. Szájfényt használj, azon nem látszik, ha kicsit elmászik a nagy buliban. A hajad: feltűzheted kontyba, ami jól tart de be is sütheted a hajas laza loknikra, attól függ, mit szeretsz, mire van időd! Megértem, hogy szép akarsz lenni de tényleg ne ess túlzásba, mert az a gá, ha egy báli sminkes, tökéletes hajú csaj megy sportolni...a kevesebb több, ahogy jól érzed magad, hiszen ha majd együtt leszela valakivel, akkor még smink nélkül is látni fog...
2013. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a hajad, de én így mennék: Szőkésbarna, hosszú hajam van, azt lófarokba kötném. A szememet emelném ki kicsit világos szemhéjpúderrel, a belső szemzugba tennék fehér szemceruzát, mármint kihúznám vele. :)Valahogy így nézne ki, csak tus nélkül és szolidabban:

[link]


Én is farmert húznék, lapos cipővel, vastag garbóval, és sportos, vékonyabb kabáttal.

2013. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ruha: kényelmes farmer, vastag, kötött, szép színű pulcsi, alá póló vagy top, az úgysem fog látszódni, lapos talpú, de csinos bokacsizma, esetleg pulcsival színben és anyagban harmonizáló lábszármelegítő, kesztyű


smink: szerintem szemhéjpúder, tus, felesleges, úgyis kimelegedtek, illetve esetleg havas is lehetsz. korrektor vagy alapozó, ha problémás a bőröd, vízálló szemceruza az alsó pillasorba (ne a vízvonalra, onnan ilyen esetben úgyis lefolyna, és az csúnya), szempillaspirál. pírre szerintem nem lesz szükséged, mint mondtam, ki fogtok melegedni, cuki természetes rózsaszín orcád lesz úgyis.


haj: konty, vagy hullámosítsd be és fogd fel/fond be lazán vagy akár szorosan, ahogy tetszik


jó szórakozást! :)

2013. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!