Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek ha nem kék a...

Skyskraper kérdése:

Mit tegyek ha nem kék a szemem hanem barna?

Figyelt kérdés
én kéket szeretnék..help..és az összes barátnőmnek kék vagy zöld ,félek hogy csak emiatt nem fogok valakinek tetszeni..:/(lécci help)

2013. febr. 2. 12:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
58%
valakinek igen is tetszik a barna szem! nekem zöld van de itt meg mindenkinek barna van szóval...xd
2013. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

nekem is barna.. pedig kéket szeretnék*-*

:(

2013. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

[link]


hidd el, nem a szemed színébe fognak beleszeretni..

2013. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Jéézusom, már szemszínben is a 'barátnők'-höz kell igazodni?? mi lett veletek fiatalok?!..


nem, a szemed színét nem tudod csak úgy megváltoztatni. vagy most ilyen: "ülj a sarokba napi 3x1 órát és közben erőlködj!" típusú tippeket vársz?:D


amúgy meg vegyél színes lencsét.

2013. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
nekem is barna és szerintem kék szemmel szebb lennék persze nem vagyok már 15 éves de akkor is kipróbálnám lehet veszek kék kontaklencsét .
2013. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
persze, mindenki kéket akar, de azt kell hordani, ami van. Vagy veszel színes kontaktlencsét.
2013. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Mindegyik színű szem lehet gyönyörű. Fogadd el a barna színű szemeidet! Hidd el valaki pont a te szemeidbe fog beleszeretni! Gondolj csak a hírességekre, hány nagyon szép barna szemű van köztük, mint például Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Jessica Alba, Eva Mendez. Mind gyönyörűek a barna szemükkel, el nem tudnám képzelni őket más milyen szemszínnel. A lényeg a hangsúlyozásukon van, az is ezerféle módon lehetséges. Tussal kihúzod, szemceruzával keretezed, füstösre sminkeled, továbbá nagyon sok színű szemhéjpúder jól áll hozzá (zöld, bronz, lila, szürke, fekete).
2013. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a negatív komit nem köszönöm..a többit igen!:D
2013. febr. 2. 14:46
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
nekem kék van én meg olyan nagyon sötét barnát szeretnék :( cserélünk?
2013. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Cseréljünk... de szemszínből divat? Embereeeek... Ha minden barátnőd levágja a fél karját majd ahhoz is tippeket kérsz, te hogy csonkítsd meg magad? Ott már eleve bajok vannak, ha valakinek szemszín alapján tetszel meg. Hova fajulhat még ez a világ....
2013. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!