Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A külföli oldalakon megy a...

A külföli oldalakon megy a hiszti, hogy a net tele van kamu MAC és hasonló sminkekkel. Mit gondoltok ezekről?

Figyelt kérdés

Ez nem annyira státuszkérdés, hanem átverés. Legalábbis szerintem egy kamu Vuittonnal lehet villogni, de egy kamu sminkkel?

Egészségtelenebb-e attól hogy illegális másolat?

Rosszabbak mint egy noname?


Hogy lehet lebuktatni a kamueladókat?

Miből látszik hogy kamu?

Egyáltalán le akarjátok őket buktatni?



2013. febr. 4. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ez a két cikk szerintem elég jól összefoglalja a problémát és leírja,hogyan ismerhetők fel a hamisítványok. Ezt egyébként alá tudom támasztani saját tapasztalatommal is,ugyanis volt "szerencsém" kamu MAC cucchoz és meg kell mondanom,hogy a minősége meg sem közelítette az eredetiét és a csomagolása is rettentő gagyi. Szerencsére bajom nem lett tőle,de ment a süllyesztőbe,mert még a kínaiban kapható sminkek is minőségibbek voltak annál,bár már azt sem vennék. Az ilyen koppintásokkal amúgy tényleg az a legnagyobb baj,hogy nincsenek leellenőrizve bőrgyógyászatilag stb.

2013. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván elsősorban az árból látszik, hogy koppintás. Nekem nincsenek eredeti MAC cuccaim, de a legtöbb hamisítványról még én is meg tudom mondani, hogy kamu. Biztos, hogy nem vennék ilyen sminkeket, mert nem tudni honnan jön, és káros lehet. Vettem viszont 7 db-os ecsetkészletet, persze kamu, de már jó ideje megvan és tényleg jó minőségű, valódi szőr ecsetek is vannak benne. Néztem youtube-on róla videókat, ott olyanok mondták, szinte tök ugyanaz, mint az eredeti, akiknek azok is megvannak. Szóval ecsetet vennék ezentúl is, ha ránézésre jó, de amit magamra kenek, olyat nem. Még a százforintosban vagy kínaiban sem veszek soha sminket.
2013. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A kinaiak hamisitanak és utánzatokat gyártanak. Mivel ott nincs kontroll, nem büntetik ezt ezért ők akár eredetiként feltüntetve is árulhatják ezeket a hamis, utánzott termékeket Európában. Ezekben nem az az alapanyag van, mint az eredetiben!!! Úgy néz ki vagy hasonlóan, valóban, ezért is hamis, vagy utánzat, de mivel az eredeti összetétel jóval többe kerül, ezért pótolják valami mással, vagy egyszerűen kihagyják a termékből.


A hab a köbön, hogy akármit ráirhatnak a dobozra, mert ezt sem büntetik kinában!!! Bármit eladhat európában! Ezért nem tudják őket törvényesen beszüntetni.


Több ezer eset van arról, hogy a hamisaknak nem olyan a végeredménye, vagy irritációt okozott. Hát ez a különbség.


Sosem vennek utánzatot, vagy hamisat, mert a vendégeim bőre sokkal többet ér, mint hogy kockáztassak. A sajátomra se kenném.

2013. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!