Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Az ilyen smink hogy...

Fiúk! Az ilyen smink hogy tetszik nektek egy lányon? Milyen korosztálynak való? Minden lánynak jól áll? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2013. febr. 8. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Alsó részen semmi kence, felül meg erős fekete? Ezt szoktuk félkész sminknek nevezni... nekem nagyon nem tetszik, tényleg úgy néz ki mintha elfelejtette volna befejezni. Nem áll jól senkinek sem.
2013. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem sem tetszik, kivéve az utolsót, ahol felül sem túl fekete, de oda sem ártana még egy kis szín. Felnőtt nőknek állhat jól, tizenéveseknek szerintem nem való.
2013. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány vagyok de remélem nem gond hogy írok:

nekem tetszenek ezek a sminkek, bár az elsőnek a vonala nem valami szép :S kicsit sok. én tizenéveseken látok mindig ilyesfajta sminket, ha nem vastag a vonal hanem vékony akkor bárkinek jól áll, csak meg kell találni mindenkinek a magához illő ívet.

2013. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Azért aranyos, ahogy az első próbál hozzáértőként válaszolni, és már ott megbukik, hogy felső tusvonal :D Én lány vagyok, úgyhogy nem is válaszolok, csak ezt megjegyeztem :D
2013. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok,de gondolom nem baj,hogy elmondom a véleményem..én általában olyan sminket csinálok magamnak ami az utolsó képen látható.. nekem ez tetszik.. szerintem nem olyan,mint amit elfelejtettek befejezni..csak kis egyszerű:)

Nekem tetszik, ha neked is és jól is áll akkor nem kell másokkal foglalkozni :)

2013. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!