Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejönnek az olyan lányok akik edzenek, és az elektronikához értenek divat meg sminkek helyett?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmibaj az ilyen csajokkal :) Senki sem egyforma sőt jó ha van egy egy különlegesebb
2012. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AvernusTriad ***** válasza:
Több közös témánk akadna :)
2012. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dag ***** válasza:
Nekem simán bejön!!
2012. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ma egy srác, aki astabil multivibrátorról tett fel kérdést, neki tuti bejönnél. Meg igazából nekem is.
2012. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A divat meg sminkek engem ne izgatnak. Persze, szoktam csinosabban öltözni, és igyekszem mindig jól kinézni, de valahogy nem hoz lázba, szóval mikor a csajok elkezdenek arról beszélni, hogy ki hol vette a cipőjét, meg milyen alapozót használ, inkább eltűnök onnan :D :D

Jobban eldumálok a fociról meg a számítógépekről (programozást és hardvert tanulok, egyelőre "kezdő" szinten, de nagyon érdekel :D )

Persze a többi csaj nem igazán bír, mert "különc" kocka vagyok. xD De megszoktam, kiskoromban is kisautóztam a babázás helyett :D

Barátom így szeret, gondolom neki bejön :D Meg sok fiú haverom van. :) A fiúk szerintem jobban szeretik, ha tudnak valamiről beszélni a csajjal, nem csak a műköröm érdekli :D


DE! ha ilyen vagy és van kiszemelted, vigyázz, ne csak haverként tekintsen rád :)

2012. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egész jó lehet, bár ha mindenben egyformák lennénk előbb utóbb megőrülnék. Kell egy kis ellentét, egy kis rejtélyesség, stb... Nekem néha kell h a barátnőm olyan dolgokról áradozzon amiről gőzöm sincs :D szeretek mindennap megtudni vmi újat.

De azért olyan nagy baj nincs ezzel. Mondjuk nem ezalapján választok csajt, hanem h milyen a kisugárzása, és mennyire intelligens... nomeg, végső soron a külső sem teljesen elhanyagolandó.

2012. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem zárkóztok el. én is jobban szeretem ha sok a közös téma. viszont általános "lányos" témákban nem nagyon tudok megszólalni.
2012. júl. 20. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen a barátnőm, kocka a drága :-) El fogom vinni valakihez, hogy megtanítsa neki a sminkelést + fizetek neki egy fodrászt.
2012. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!